Search form

Jaunumi

Photo

Eirovīzijas dziesmas zīmju valodā jāskatās internetā (papildināts)

12.05.2016

2016.gada Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, kas notiks sestdien, 14.maijā Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā, būs nodrošināts arī dziesmu tulkojums starptautiskajā zīmju valodā. Tulkojums nodrošināts arī abos pusfinālos 10. un 12. maijā.

Photo

Pasaules nedzirdīgo federācija aicina piedalīties aptaujā – pagarināts termiņš - 20. maijs

06.05.2016

No Pasaules nedzirdīgo federācijas (WFD) saņemts aicinājums ikvienam piedalīties aptaujā, kuru rīko WFD sadarbībā ar Starptautisko vājdzirdīgo federāciju (IFHOH) sakarā ar jaunu projektu – uzsākto globālo pētījumu par esošo situāciju un iespējamiem nepieciešamiem uzlabojumiem “dzīvo notikumu“ tiešā tulkošanā uz vietas – piemēram, tādos lielākos saietos kā kongresi, konferences, sapulces, forumi, kā arī mācības, semināri, dažādas ceremonijas utt. Tostarp tas attiecas uz šādiem notikumiem arī Apvienoto nāciju organizācijā.

Photo

Atvadoties no Viktora Joņina

02.05.2016

25.aprīlī LNS sasniegusi sēru vēsts – mūžībā aizgājis LNS Goda biedrs no 1995. gada VIKTORS JOŅINS.

Photo

Mūsu jauniešu dalība festivālā 2016 „Jaunieši iesaistās” (foto)

02.05.2016

Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar vairāk kā 36 jauniešu nevalstiskajām organizācijām 22. aprīlī Arhitektūras un dizaina centrā H206 organizēja Jauniešu NVO festivālu „Jaunieši iesaistās”, kurā piedalījās arī LNS Jauniešu centrs (JC).

Photo

LM: profesionālā rehabilitācija - iespēja cilvēkiem ar invaliditāti veiksmīgi iekļauties darba tirgū

02.05.2016

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) piedāvā iespēju par valsts budžeta līdzekļiem saņemt profesionālās rehabilitācijas pakalpojumu. Tas paredzēts, lai veicinātu sociālo integrāciju cilvēkiem ar invaliditāti un prognozējamo invaliditāti, kā arī palīdzētu viņiem veiksmīgi iekļauties darba tirgū, informē Labklājības ministrija (LM).

Photo

Var pieteikties uz apmācībām Šveicē

02.05.2016

LNS saņēmusi vēstuli no Pasaules nedzirdīgo federācijas ar aicinājumu mūsu biedriem pieteikties apmācībām ANO Minoritāšu sadraudzības programmā (MFP) mazākumtautību cilvēktiesību aizsardzības jomā. Tās notiks šī gada 7. – 25. novembrī Ženēvā, Šveicē.

Photo

Jauniešu panākumi Bērnu teātru festivālā Valmierā

28.04.2016

22. – 23. aprīlī Valmieras Viestura vidusskolā notika 9. LATVIJAS BĒRNU UN JAUNIEŠU TEĀTRU FESTIVĀLS "...UN ES IEŠU UN IEŠU!" ar pustūkstoti dalībnieku no visas Latvijas.

Photo

Jaunieši piedalās “Papardes zieda” nodarbībās

28.04.2016

LNS Jauniešu centrs 15. aprīlī sadarbībā ar asociāciju “Papardes zieds” noorganizēja nodarbību par seksualitātes tēmu. Tajā piedalījās 22 jaunieši. Pasākumu vadīja asociācijas lektori Gatis Pavārs un Rita Kubliņa.

Photo

Filma “Karalienei – deviņdesmit”: ar subtitriem

27.04.2016

Jauno Lielbritānijas BBC radīto dokumentālo filmu (2016) LTV pārraidīs ar subtitriem  – LTV 1 ēterā tā būs 30. aprīlī plkst. 13 : 30 

Photo

Jaunieši tiekas projekta “Signs in Europe II” ietvaros (foto)

26.04.2016

Sadarbībā ar Baltijas Reģionālo fondu LNS jauniešu centrs piedalās “Erasmus+” projektā Signs in Europe II ( Zīmju valoda Eiropā II). Februārī tā pārstāvji bija  pieredzes apmaiņā Itālijā. Bet 1.– 3. aprīlī uz šī projekta partneru tikšanos Minskā, Baltkrievijā kā  pārstāve devās Lilita Logina ar tulku Anitu Strazdiņu. Informē Lilita Logina!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas