Search form

Jaunumi

Photo

Pļaviņieši nosvin 60 gadus (foto)

26.08.2015

Pļaviņu RB ir visjaunākā no visām LNS biedrībām, un tomēr arī tai nupat apritējuši 60 gadi. Uz šo vēsturisko notikumu 22. augustā saradās visu pārējo biedrību vadītāji, kā teica Pļaviņu RB priekšsēdētājs Ainārs Osmanis – brāļi un māsas.

Photo
Photo

Izsludināts Nedzirdīgo filmu konkurss (video)

24.08.2015

LNS Jauniešu grupa paziņo, ka izsludināts LNS Nedzirdīgo filmu konkurss, nākamgad organizējot otro Nedzirdīgo filmu festivālu. Šoreiz konkursa kārtība nedaudz mainījusies – par to varat šeit izlasīt un noskatīties klipu.

Photo

Jelgavnieku ekskursija (foto)

21.08.2015

Rīgas RB Jelgavas grupas biedri ar bērniem – kopumā 14 entuziasti 15. augustā devās ekskursijā uz Pūres šokolādes muzeju, kas atrodas Tukuma novadā, Pūres pagastā. Brauca paši ar savām automašīnām, tādu bija četras.

Photo
Photo
Photo

Vēsturisks notikums – sāk izsniegt planšetdatorus

20.08.2015

LNS Surdotehniskās palīdzības centrs ir sācis izsniegt ilgi un nepacietīgi gaidīto jauno surdotehnisko palīglīdzekli „digitālā vizuālās saziņas ierīce” – planšetdatoru. Tagad Elvīras ielā 19 bieži var manīt smaidīgus un iepriecinātus cilvēkus, tiem izejot no Surdocentra.

Photo

Kuldīgā – tradicionālais „Tūrists 2015”

20.08.2015

15. – 16. augustā Kuldīgā, viesu nama „Polīši” teritorijā aizritēja ikgadējais aktīvās atpūtas pasākums „Tūrists 2015”, kurā piedalījās 11 komandas, katrā pa diviem dalībniekiem.

Photo

Iespēja cilvēkiem ar invaliditāti bez maksas apgūt profesiju

Turpinās uzņemšana SIVA Koledžā un Jūrmalas profesionālajā vidusskolā, kurā par valsts budžeta līdzekļiem cilvēkiem ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti iespējams apgūt kādu no 18 profesionālās izglītības programmām, piemēram, informācijas tehnoloģijas, metālapstrāde, ēdināšanas pakalpojumi un citas.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas