Search form

Jaunumi

Photo

Kā „Juniors” šogad līgoja (foto)

14.08.2015

Rēzeknes biedrības interešu kluba „Juniors” biedri un viņu draugi Artūra Vindača vadībā saradās viesu mājā Cirmas ezera krastā, lai atzīmētu vasaras sākumu un Jāņus.

Photo

Rēzeknes biedrības Preiļu grupai - 60! (foto)

13.08.2015

Rēzeknes RB Preiļu teritoriālās grupas biedri 2015. gada 25. jūlijā atzīmēja savas grupas pastāvēšanas 60. gadskārtu, sarīkojot svinības, kurās ar sirsnīgiem apsveikumiem un siltiem vēlējumiem piedalījās gan tuvi, gan tāli viesi.

Photo
Photo

Ekskursija uz Palangu

12.08.2015

Ilgi gaidītajā braucienā uz Lietuvu 11. – 12. jūlijā piedalījās gan alūksnieši, gan citi entuziasti.

Photo

Limbažnieki priecīgi: varēs izmanot surdotulka pakalpojumus

11.08.2015

15. jūlijā Valmieras RB pārstāvji apciemoja Limbažu reģionā dzīvojošos nedzirdīgos. Mērķis bija informēt laukos dzīvojošos par LNS pasākumiem un jaunumiem, kā arī par rehabilitācijas pasākumiem, kurus valsts nodrošina nedzirdīgajiem. Lūk, iepazīstieties ar dažiem mūsu biedriem Limbažu reģionā!

Photo

Ir iespēja nobalsot par savu kandidātu - labāko sociālo darbinieku Latvijā!

07.08.2015

Labklājības ministrija (LM) no 5.augusta līdz 31.augustam izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2015.”. Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

Photo

Populārais nedzirdīgais Slovēnijas basketbolists Miha Zupans spēlēs Rīgā

07.08.2015

Gatavojoties Eiropas vīriešu basketbola 2015. gada čempionātam, Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība pārbaudes spēlē 9. augustā tiksies ar Slovēnijas komandu, kurā būs arī slavenais nedzirdīgais Slovēnijas basketbolists Miha Zupans.

Photo

Mūsējie arī piedalās

06.08.2015

Ar daudzkrāsainiem pasākumiem aizvadīti XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. No 6. līdz 12. jūlijam vairāk kā 37000 talantīgākie un radošākie Latvijas bērni un jaunieši pulcējās Rīgā, lai svinētu svētkus paši un radītu tos citiem.

Photo

Valmierieši apgūst Latgali (foto)

05.08.2015

Pateicoties Valmieras pilsētas domei piešķirtajam finansējumam, Valmieras RB biedri varēja doties uz Rēzeknes biedrību pieredzes apmaiņā, iekļaujot tajā arī Latgales kultūras un vēstures baudīšanu. Brauciena dalībnieki piemeta līdzekļus, un mēs varējām doties 2 dienu braucienā.

Photo

Latvijā trūkst speciālistu ar «plastiskajām rokām» - surdotulku

29.07.2015

Runāt zīmju valodā ir daudz grūtāk nekā skaņu valodā - pēc katrām 20 minūtēm vajadzētu atpūsties, jo tā ir liela slodze rokām, arī mugurai - to labi zina zīmju valodas tulki jeb surdotulki. Tāpēc bagātākās valstīs ir pat divi surdotulki uz vienu nedzirdīgu cilvēku, saka Latvijas Nedzirdīgo savienībā. Taču Latvijā zīmju valodas tulku pat ļoti trūkst. Valsts apmaksā nedzirdīgajiem surdotulka pakalpojumus izglītības programmu apgūšanai un saskarsmes nodrošināšanai, taču to nodrošināt nav viegli, jo interese par surdotulka profesiju nav liela.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas