Search form

Jaunumi

Photo

Lāčplēša dienas svētku raidījumi: tiešraidē ar tulkojumu LTV interneta platformā, filmas ar subtitriem televīzijas ekrānā

08.11.2019

“Lāčplēša dienā 11. novembrī Latvijas Televīzija plānojusi sagatavot un pārraidīt īpašus svētku raidījumus cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem,” ziņo Sarmīte Plūme, Dokumentālo raidījumu redakcijas redaktore.

Photo

Rītausmai – 50! (foto, video)

04.11.2019

Rītausmā 2. novembrī ar plašu pasākumu un daudz puķēm atzīmēja Rītausmas 50 gadu jubileju. Pasākumu organizēja Rīgas biedrība, bet svinīgo pasākumu vadīja Lilita Logina un Sergejs Soklakovs.

Photo

Dienas centram “Rītausma”– 5!

01.11.2019

Daudzu mūsu biedru iecienītais LNS dienas centrs “Rītausma” (DC) svin savu piekto dzimšanas dienu. Pirmajā novembrī DC ieradās visa LNS spice – LNS prezidente Sandra Gerenovska un viceprezidentes Inese Immure un Brigita Lazda, lai sveiktu darbiniekus, apmeklētājus un pasniegtu DC dāvanu – novusa galdu.

Photo
Photo

Informācija par divām dokumentālajām filmām LTV (video)

22.10.2019

Sestdien, 26. oktobrī plkst. 21: 30 LTV 1 demonstrēs jaunu dokumentālo filmu “Meklējot Mr. Kauliņu” ar subtitriem. Tā būs filmas pirmizrāde LTV. Filmas režisors – Kaspars Roga. Režisors izvirzīts Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps nominācijā “Labākā debijas filma”.

Photo
Photo

Iznācis “Kopsolī” 10. numurs

17.10.2019

Šajā numurā varat izlasīt par vairākām jubilejām. LNS Goda biedrei Dainai Zvanītājai – 80, LNS muzejam – 45, bet kādreizējai Vidzemes Kurlmēmo biedrībai būtu 90 gadu, ja tā vēl pastāvētu. Tātad sveicam Dainu Zvanītāju un pieminam arī citus nosauktos vēstures faktus.

Photo

Nedzirdīgo nedēļas notikumi

30.09.2019

No 23. līdz 28. septembrim risinājās Starptautiskā nedzirdīgo nedēļa. Tās ietvaros LNS noorganizēja daudzus un dažādus pasākumus. Visu nedēļu LNS muzejā Rītausmā tika rīkotas atvērto durvju dienas. Muzejs bija atvērts darba dienās no pl. 10 līdz 17, bet 28. septembrī no pl. 10 līdz 20.

Photo

Liepājas pašvaldības mājaslapā publicēs video ziņas zīmju valodā

26.09.2019

Lai sniegtu svarīgāko informāciju par norisēm Liepājā plašākam iedzīvotāju lokam, Liepājas pašvaldība ar Latvijas Nedzirdīgo savienību apaļā galda diskusijā vienojās pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv veidot un publicēt video ziņas latviešu zīmju valodā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas