Search form

Jaunumi

Photo

Sabiedrībai par kohleāro implantāciju

28.09.2017

Pēdējā laikā sabiedrībā kļuvis aktuāls jautājums: veikt vai neveikt kohleāro jeb iekšauss implantāciju nedzirdīgiem bērniem, kuriem ir nedzirdīgi vecāki. Latvijas Nedzirdīgo savienība vēlas darīt zināmu savu nostāju visai Latvijas sabiedrībai.

Photo

Nedzirdīgo diena nosvinēta! (foto)

25.09.2017

Starptautiskās Nedzirdīgo dienas svinības sākās Rītausmā pl. 11 ar LNS prezidentes Sandras Gerenovskas uzrunu. Viņa iepazīstināja ar viesi – lektoru no tālās Amerikas Arkādiju Belozovski.

Photo

Ventspilnieki nosvin savas biedrības 65. jubileju

25.09.2017

16. septembrī notika vēl viens jauks biedrības pasākums – kafejnīcā “Osta 23” atzīmējām Ventspils RB 65 gadu jubileju.

Photo

Par mums – TV Pirmajā Baltijas kanālā (video)

20.09.2017

20. septembra rīta ziņu programmā TV Pirmajā Baltijas kanālā viens no sižetiem sākās ar informāciju par Starptautisko nedzirdīgo dienu.

Photo

Atvērtas nedzirdīgo mākslinieku darbu izstādes kultūras centrā “Rītausma”

19.09.2017

No 19. līdz 23. septembrim Nedzirdīgo nedēļas ietvaros kultūras centrā “Rītausma” skatāmas divas nedzirdīgo mākslinieku darbu izstādes – “Latvijas nedzirdīgo mākslas mantojums” un LNS mākslinieku kopas “Cerība” mākslas darbi.

Photo

Tulku foruma konferencē un EFSLI 25 gadu jubilejā Francijā

18.09.2017

Par pieredzēto EFSLI (European Forum of Sign Language Interpreters – Eiropas Zīmju valodas tulku foruma) konferencē no 8. līdz 10. septembrim Francijas pilsētā Tulūzā stāsta LNS prezidente SANDRA GERENOVSKA.

Photo

Gaidāmās Nedzirdīgo dienas svētku noskaņā iznācis “Kopsolī” septembra numurs

15.09.2017

Lasot rakstus, varēsiet uzzināt daudz jaunumu par to, kas notiek nedzirdīgo dzīvē ne tikai Latvijā, bet arī plašā pasaulē. Sniedzam īsu pārstāstu par “Kopsolī” 9. numura saturu!

Photo

Junkers: “Eiropa ir ēka, par kuras jumtu mums visiem jārūpējas…”

14.09.2017

13. septembrī Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers teica interesantu, optimistisku un iedvesmojošu runu Eiroparlamenta deputātiem.

Photo

Latvija saņēmusi rekomendācijas par ANO Konvencijas “Par personu ar invaliditāti tiesībām” izpildi

14.09.2017

Latvijas ziņojuma par ANO Konvencijas "Par personu ar invaliditāti tiesībām" ieviešanu izskatīšana Ženēvā augusta beigās noritējusi veiksmīgi. Šobrīd Latvija no ANO Personu ar invaliditāti tiesību komitejas ir saņēmusi rekomendācijas ( ieteikumus) situācijas uzlabošanai, par kuru izpildi jāziņo pēc gada. Galvenie uzdevumi – neatkarīga dzīve un iekļaušanās kopienā, kā arī iekļaujoša izglītība.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas