Search form

Jaunumi

Photo

Daugavpils pašvaldība parakstīja nodomu protokolu par sadarbību ar biedrību “Latvijas Nedzirdīgo savienība”

26.09.2019

Daugavpils pilsētas pašvaldības pārstāvji 5.septembrī Rēzeknē piedalījās biedrības “Latvijas Nedzirdīgo savienība” organizētajā apaļā galda diskusijā par sadarbību informācijas pieejamības jomā vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem cilvēkiem projekta “LNS darbības stiprināšana cilvēktiesību ievērošanas jomā” ietvaros.

Photo
Photo

Iznācis Kopsolī 9. numurs

20.09.2019

Varbūt mazliet savādāka nekā parasti ir tā pirmā – titullapa, kura ziņo par galveno notikumu septembrī – par Nedzirdīgo dienai veltītiem pasākumiem vairāku dienu garumā. To patiešām ir daudz un dažādi, atliek tikai izvēlēties un piedalīties.

Photo
Photo
Photo

Lietuviešiem patīk LNS

06.09.2019

Pie mums LNS, Rehabilitācijas centrā un Surdocentrā, 6. septembrī pieredzes apmaiņā bija ieradusies grupa no Lietuvas Nedzirdīgo biedrības ar tās prezidentu Ķēstuti Vaišnoru priekšgalā.

Photo

LNB simtgadē – arī zīmju valoda

02.09.2019

Sestdien, 31. augustā, Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) nosvinēja savu simtgadi.

Photo

Ventspilī Surdocentrs strādās jaunās telpās!

29.08.2019

29. augusts bija priecīga diena Nedzirdīgo savienībai. Jo mēs kļuvām bagātāki ar vēl vienām skaisti un pamatīgi izremontētām telpām Ventspilī, Lielā Dzirnavu ielā 24.

Photo

KOPSOLĪ 65 gadu jubilejas numurā lasiet!

22.08.2019

Veidojot KS 1107. numuru, pārskatījām daudz notikumu un faktu, kas risinājušies gadu gaitā KS garajā ceļā līdz tā 65. gadskārtai šī gada 1. augustā. Par godu tam kā dāvana jubilejai 5. – 7. lpp. veidots atskats uz Latvijas nedzirdīgo preses attīstības ceļu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas