Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

Nedzirdīgie amerikāņu tūristi katru gadu apmeklē Rīgu

08.09.2010

Kopš 2008. gada tūrisma braucienos uz Latvijas galvaspilsētu dodas nedzirdīgie tūristi – pensionāri no ASV. Šogad 6. – 7. septembrī 18 nedzirdīgo amerikāņu tūristu grupa atkal ieradās Rīgā. Viņi apmeklēja pilsētas vēsturiskās vietas un mūsdienīgos tūrisma objektus, puse no viņiem iegriezās arī LNS Informācijas centrā.

Photo

Nedzirdīgo cilvēku iespējas saņemt informāciju par vēlēšanām viņiem saprotamā veidā

07.09.2010

Tuvojas 10. Saeimas vēlēšanas, kas notiks 2. oktobrī. Kādas ir nedzirdīgo cilvēku iespējas saņemt informāciju par vēlēšanām viņiem saprotamā veidā, jo to paredz Apvienoto Nāciju Organizācijas Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām īstenošanas plānu 2010.-2012.gadam?

Photo

Lattelecom invalīdiem nodrošina pakalpojumus ar atllaidēm

06.09.2010

Lai atvieglotu komunikāciju cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Lattelecom piedāva atlaidi ne tikai tālruņa sarunām, bet arī interneta pakalpojumiem.

Photo

Skolas izziņa ģimenes valsts pabalsta saņemšanai nav nepieciešama

06.09.2010

Ģimenes valsts pabalsta saņemšanai izziņa no skolas, kas apliecina, ka bērns, sasniedzot 15 gadu vecumu, turpina mācīties vispārizglītojošā skolā, nav nepieciešama.

Photo

Latvijas Dabas muzejs pieejams apmeklētājiem ar dzirdes traucējumiem

03.09.2010

Latvijas Dabas muzejs ir pirmais muzejs Latvijā, kas ekskursantiem ar dzirdes problēmām piedāvā iespēju bez maksas izmantot muzeja gida un Latvijas Nedzirdīgo savienības Komunikācijas centra zīmju valodas tulka pakalpojumus. Projektu „Nepalikt klusumā” finansiāli atbalsta nodibinājums „Rietumu Bankas labdarības fonds”.

Photo

Nedzirdīgie un vājdzirdīgie skolēni zinību ceļā

03.09.2010

Pirmais septembris ir Zinību diena, kad sākas jauns mācību cēliens. Mazie bērni pirmoreiz dodas uz skolu, citi turpina mācības, sāk apgūt sev tīkamu un vajadzīgu profesiju, gatavojas beigt izglītības iestādi.

Photo
Photo

Preiļu grupai nosvinēta 55 gadu jubileja

02.09.2010

Šī gada 28. augustā LNS Rēzeknes biedrība svinēja savai Preiļu grupai 55 gadu pastāvēšanas jubileju. Īsumā par Preiļu grupas vēsturi!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas