Search form

Jaunumi

Photo

LNS projekts izvirzīts konkursa RegioStars Awards finālā

08.09.2017

Latvijas ES fondu projekts “Nepalikt vieniem klusumā” ir iekļuvis konkursa “RegioStars Awards” finālā. “Nepalikt vieniem klusumā” ir Latvijas Nedzirdīgo savienības īstenots projekts, kurā tika izveidots sociālās rehabilitācijas centrs nedzirdīgajiem, notika divi speciālistu apmācības kursi un apmācītas 5 dzirdīgas speciālistes ar zīmju valodas zināšanām un 5 nedzirdīgas speciālistes sociālā rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanai, ieviesti sociālās rehabilitācijas pakalpojuma pasākumi – atbalsts dzemdībās un pēcdzemdību periodā.

Photo

Atgādinājums par biedru maksu

08.09.2017

Atgādinām mūsu cienījamiem biedriem, ka LNS biedra maksa 2017. gadā ir 6 eiro.

Photo
Photo

Atzīmē Latviešu zīmju valodas dienu (video)

31.08.2017

1. septembrī Latvijas Nedzirdīgo savienība, atzīmējot Latviešu zīmju valodas dienu, sniedz jebkuram interesantam iespēju ieskatīties zīmju valodas pamatos. Organizācija aicina visus, kuri vēlas uzzināt vairāk par zīmju valodu, tās elementiem, alfabētu un vēsturi, apmeklēt pasākumus, kas notiks Rīgā 1. septembrī no pl. 10 līdz 15.

Photo
Photo

LNS pārstāvja misija Ženēvā

29.08.2017

ANO Personu ar invaliditāti tiesību komitejas (turpmāk – Komiteja) 18. sesija notiek Ženēvā no 2017. gada 14. augusta līdz 1. septembrim. Bet 21. – 22. augustā sesijā tika izskatīts un apspriests Latvijas Republikas sākotnējais ziņojums par Apvienoto Nāciju Organizācijas Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām (CRPD) ieviešanas rezultātiem.

Photo

Pie lasītājiem dodas Kopsolī 8. numurs

25.08.2017

Tajā divas galvenās tēmas – par LNS 19. Kongresu un LNS 21. Amatiermākslas festivālu.

Photo

LNS kongresā – lielas pārmaiņas (foto)

21.08.2017

Ir noticis LNS lielākais četrgades notikums – Latvijas Nedzirdīgo savienības 19. kongress. Tas risinājās divas dienas 19. un 20. augustā Rītausmā. Par to plašāk varēs izlasīt LNS laikrakstā – “Kopsolī” augusta numurā, bet šeit pastāstīsim pašu galveno.

Photo

Skatiet tiešraidi zīmju valodā no Apvienoto Nāciju Organizācijas Personu ar invaliditāti tiesību komitejas 18. sesijas par Latvijas ziņojumiem

16.08.2017

ANO Personu ar invaliditāti tiesību komitejas* 18. sesija notiek no 2017. gada 14. augusta līdz 1. septembrim.

Photo

Izdota rokasgrāmata par neformālās izglītības metodēm darbam ar jauniešiem ar dzirdes traucējumiem

10.08.2017

Ar Baltijas Reģionālā fonda atbalstu LNS valdes loceklis Ivars Kalniņš šī gada 26. aprīlī piedalījās programmas “Erasmus+” projekta “Jaunas metodes iekļaušanai” ("New methods for Inclusion") konferencē Zagrebā, Horvātijā, kurā tika prezentēta rokasgrāmata “Mācīties komunicēt, mācīties iekļaut” (“Learn how to communicate, learn how to include”).

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas