Search form

Jaunumi

Photo

„Kaut kas nebijis!” – uz Rītausmas skatuves Andris Kivičs un mīlestība (foto, video)

21.02.2017

17. februārī Rītausmā notika atpūtas pasākums „Viss par un ap mīlestību”, lai kopā atzīmētu gada visromantiskāko dienu – Visu Mīlētāju jeb Valentīna dienu.

Photo

Galda spēles ienāk arī LNS biedrībās

20.02.2017

17. februārī Latvijas Nedzirdīgo savienībā viesojās Latvijas lielākā galda spēļu veikala SIA Brain Games pārstāvis Krišjānis Zviedrāns, lai iepazīstinātu ar jaunākajām un populārākajām galda spēlēm pārstāvjus no LNS biedrību valdēm un Jauniešu centra, kā arī sociālos rehabilitētājus.

Photo

Ielūdz uz Vecāku nedēļu

20.02.2017

No 20. līdz 24. februārim Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola aicina izglītojamo vecākus iepazīties ar skolu un piedalīties mācību stundās, kā arī pēcpusdienas nodarbībās.

Photo

“Ēnas” iepazīstas ar LNS darbību (foto)

16.02.2017

LNS arī šogad uzņēma “ēnas”. No Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem ieradās 5 bērni vienas skolotājas pavadībā. No Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra atbrauca 18 skolēni un 2 skolotājas.

Photo

Par diferencēto neapliekamo minimumu un gada ienākumu deklarāciju

07.02.2017

No LR Labklājības ministrijas (LM) saņemts skaidrojums par izmaiņām 2017. gada diferencētā neapliekamā minimuma piemērošanā un iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātāja tiesībām atgūt 2016. gadā pārmaksāto nodokli. LM ziņojums pilnā apjomā pieejams šeit.

Photo

LTV ar subtitriem pārraidīs divas jaunas latviešu mākslas filmas

06.02.2017

Latvijas Televīzija plāno sagatavot un pārraidīt februārī divas jaunas, Latvijā tapušas mākslas filmas ar subtitriem.

Photo

LNS Jauniešu centrs saņem atzinības rakstu “Uzlecošā zvaigzne”

02.02.2017

31. janvārī Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” sadarbībā ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentu rīkoja Jaunatnes līdzdalības balvas pasniegšanas ceremoniju Rīgas “Vis-Kaņierīgākajā” telpā – Tējnīcā “Materia”.

Photo

Arī šogad Kopsolī dodas pie saviem lasītājiem!

20.01.2017

Iznācis LNS laikraksta Kopsolī pirmais – janvāra numurs šajā gadā.

Photo

Eiropas Nedzirdīgo savienība (EUD*) aicina darbā

16.01.2017

EUD piedāvā iespēju strādāt Briselē, Beļģijā par EUD politikas virsnieka un izpilddirektora palīgu/asistentu, kurš ar dinamisku un motivētu darbu veicina EUD galveno politisko mērķu sasniegšanu.

Photo

Pasniegti IZM Pateicības raksti par ieguldījumu izglītības pieejamības veicināšanā cilvēkiem ar invaliditāti

12.01.2017

Svinīgā pasākumā Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības raksti pasniegti profesionāļiem, kuri savā ikdienas darbā sniedz nozīmīgu ieguldījumu, lai cilvēkiem ar invaliditāti nodrošinātu izglītības pieejamību un veicinātu sociālo integrāciju.

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas