Search form

Jaunumi

Photo

Daugavpilī: jautri aizvada Mīlestības dienu (foto)

25.02.2013

Svētā Valentīna diena nāk no seno romiešu un kristiešu tradīcijām. Neviens īsti nezina tās izcelsmi, skaidrojumi ir dažādi, bet nemainīgi šai dienā tiek dāvināti sirds formas saldumi, rozes, mīlētāji apmainās ar dāvaniņām, kā arī sūta kartiņas.

Photo

Laimīgu Jauno gadu vēlreiz visiem novēl valmierieši (foto)

25.02.2013

Tā nu sanācis, ka valmierieši pāris mēnešus to vien darījuši kā svinējuši un atzīmējuši dažādus Jaunos gadus, sākot ar tradicionālajiem Ziemassvētkiem un oficiālo Jauno gadu, līdz pat seno latviešu Jaunā gada sākumam pēc Meteņiem 16. februārī.

Photo
Photo

Mīlestības nevar būt par daudz: Valentīndiena Kuldīgā

22.02.2013

Nu jau pāris gadus arī kuldīdznieki atzīmē Visu mīlētāju jeb Valentīndienu. Pasākums, kā jau ierasts, notika pilsētas Sociālā dienesta zālē 16.februārī.

Photo
Photo

ASV: Nedzirdīgi un vājdzirdīgi bērni no ielas piedalās filmā par basketbolu

20.02.2013

Amerikāņu režisore Darla Raja (Darla Rae) šogad piedalījās Teksasas Kristīgo filmu festivālā ar pirmreizēju neatkarīgo filmu „Mīlestības gars” („Spirit of Love”).

Photo

Acis darba izbijās, rokas darba nebijās... (foto)

19.02.2013

Valentīndiena nav mūsu nacionālie svētki, bet tie ir tik skaisti, tik mīļi. Ziedi, sirsniņas, bučas. Arī nedzirdīgie biedri gatavojās šiem svētkiem, lai varētu saviem mīļajiem pasniegt pašu rokām gatavotas dāvaniņas.

Photo

Darba devējiem jāsniedz precīzākas ziņas par darbinieku

19.02.2013

Darba devējam, iesniedzot ziņojumus par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām, turpmāk būs jāsniedz precīzākas ziņas par darbinieku.

Photo

Īslandē dzimst jauna tradīcija – Zīmju valodai sava diena

18.02.2013

2011. gada 27. maijā Īslandes parlaments pieņēma lēmumu piešķirt oficiālu valodas statusu īslandiešu zīmju valodai. Kā ziņo LNS biedrs Uldis Ozols, kurš pašlaik dzīvo un strādā Īslandē, šajā zemē zīmju valodas pētījumu grupa radījusi jaunu iniciatīvu – 11. februārī atzīmēt Zīmju valodas dienu.

Photo

Māris Grēniņš uzvar Latvijas ziemas čempionātā vieglatlētikā

18.02.2013

Latvijas Nedzirdīgo sporta federācijas sportists Māris Grēniņš izcīnīja divas uzvaras Latvijas ziemas čempionātā vieglatlētikā telpās, kas 16. – 17. februārī norisinājās Kuldīgā, ziņo portāls www.aprinkis.lv.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas