Search form

Jaunumi

Photo

Sajūtas kā gandrīz īstā Titānikā

24.04.2015

Rīgas biedrības Zemgales grupas 26 biedru grupa aprīlī devās organizētā ekskursijā uz unikālo, plaši apmeklēto izstādi „Titanic Exhibition”, lai to, kas daudzreiz aizrautīgi vērots TV ekrānā, skatītu savām acīm uz vietas Rīgā, Sporta manēžā gida un zīmju valodas tulka pavadībā.

Photo
Photo

Biedrību vadītāji paliek tie paši

23.04.2015

Konferences/kopsapulces notikušas jau 5 reģionālajās biedrībās: 18. aprīlī Kuldīgas, Ventspils, Smiltenes un Valmieras RB, bet 19. aprīlī Liepājas RB.

Photo

Jauna izrāde! Galvenajā lomā Jolanta Znotiņa, piedalās arī Amanda Intsone (papildināts)

23.04.2015

30. aprīlī pl.19 Eduarda Smiļģa Teātra muzejā notiks režisora Viestura Roziņa jaunākā iestudējuma „Pērs Gints un sievietes” pirmizrāde, kurā Solveigas lomā iejutīsies LNS biedre, jau pazīstamā vājdzirdīgā aktrise Jolanta Znotiņa un piedalās arī nedzirdīgā meitene Amanda Intsone (8) no Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas.

Photo
Photo

Viesizrādē Alsviķos aktieri uzstājas jaunos tērpos

22.04.2015

11. aprīļa pēcpusdienā Alsviķu arodskolā notika Rītausmas drāmas ansambļa izrāde „Balerīnas”. Kuplajā skatītāju pulkā bija gan nedzirdīgie no Smiltenes un Alūksnes, gan Alsviķu arodskolas skolēni un pedagogi, gan citi interesenti.

Photo

Augsti novērtēta rītausmiešu izrāde „Balerīnas”

21.04.2015

Latvijas Nedzirdīgo savienības Rītausmas drāmas  ansamblis šogad ar atzīstamiem panākumiem piedalījies Latvijas Amatierteātru skatē.

Photo

Dāvana vārda dienā – sev!

20.04.2015

 Parasti dāvanas saņemam no citiem, bet gadās reizēm arī tā, ka tās sagādājam sev paši. Un tā tas šoreiz notika ar LNS biedri, mūsu darba kolēģi Lauru Gaili, LNS valsts deleģēto sociālo pakalpojumu nodaļas lietvedības sekretāri. 

Photo

Sākas LNS reģionālo biedrību konferences/kopsapulces

17.04.2015

Vispirms atgādināsim, ka konferences notiek biedrībās, kurām ir grupas, bet kopsapulces – biedrībās, kurām grupu nav.

Photo

Nedzirdīgos sajūsmina unikāla izstāde ES prezidentūras ietvaros

16.04.2015

10. aprīlī grupa LNS Rīgas RB biedru apmeklēja unikālo izstādi „Itāļu portreta glezniecības divi gadsimti. 1580 –1780” mākslas muzejā „Rīgas Birža”. Pasteidzieties – tā vēl skatāma līdz svētdienai!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas