Search form

Jaunumi

Photo

Par godu WDF 65 gadu pastāvēšanai (video)

16.09.2016

Atzīmējot Pasaules Nedzirdīgo federācijas (WDF) 65. gadadienu, Rītausmā 14. septembrī ar prezentāciju uzstājās LNS prezidents Edgars Vorslovs. Apmēram stundu ilgās uzstāšanās laikā viņš sniedza sīku informāciju par WDF dibināšanu, vēsturi, struktūru, kura ir ļoti sazarota un sarežģīta, jo darbība taču aptver visu pasauli.

Photo

Fotokonkurss: MŪSU BIEDRU FOTOSTĀSTI

16.09.2016

Septembra tēmai “Zīmju valoda – dzimtā valoda” tika iesūtītas 9 fotogrāfijas. Mēs cerējām tajās ieraudzīt zīmju valodas īpašo skaistumu un jāatzīst, ka to izcelt fotogrāfijā ir diezgan grūts uzdevums.

Photo

Iznācis Kopsolī 9. numurs – viss svētku noskaņā

15.09.2016

Septembrī mūsu LNS notiek daudz ar svētkiem atceru dienām saistītu pasākumu, par kuriem varēsiet lasīt ne tikai šajā numurā, bet pat arī nākamajā – oktobra Kopsolī, kad būs noslēgušās aktivitātes par godu Starptautiskajai nedzirdīgo dienai. Šoreiz jūsu uzmanībai:

Photo

„Rītausmas” jauniešu deju kolektīvs vēl šogad koncertēs Skotijā!

15.09.2016

Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammā „Latvijai – 100” daļēji atbalstītā LNS projekta „Mēs esam tas, ko mēs svinam – 1” ietvaros jau šogad no 26. līdz 31.oktobrim notiks jauniešu deju kolektīva brauciens ar vieskoncertu uz Skotiju. Tur deju grupu uzņems Skotijas Nedzirdīgo organizācija Dandijā.

Photo

Zīmju valodas atzīšana arī Eiropas Mājā

02.09.2016

1. septembrī sākās Nedzirdīgo dienai veltīto pasākumu komplekss ar devīzi “Ar zīmju valodu es esmu vienlīdzīgs”.

Photo
Photo

Piedāvā iespēju mācīties zīmju valodu

01.09.2016

1. septembrī Latvijas Nedzirdīgo savienība (LNS), pirmo reizi atzīmējot Latviešu zīmju valodas atzīšanas dienu, sniedz jebkuram interesantam iespēju iepazīties ar nedzirdīgo cilvēku kultūru un gūt ieskatu zīmju valodas pamatos.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas