Search form

Jaunumi

Photo

Vecāku ievērībai! Vēl var pieteikt bērnus uz starptautisko nometni Argentīnā

08.12.2017

Līdz 15. decembrim pagarināts pieteikšanās termiņš uz starptautisko bērnu nometni , kas notiks no 8. līdz 14. aprīlim Argentīnā, Buenosairesā.

Photo

Saeimā diskutēs par līdzdalības iespējām cilvēkiem ar invaliditāti – ar tulkojumu zīmju valodā

04.12.2017

4.decembrī atzīmējot Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti, Saeimā notiks ikgadējā diskusija „Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”. Konferencei interesenti ar zīmju valodas tulku varēs sekot līdzi tiešsaistē Saeimas mājaslapā www.saeima.lv.

Photo
Photo

Eiropas Parlamenta deputāti aicina: darīsim vairāk, lai cilvēki ar invaliditāti aktīvāk piedalītos sabiedrības dzīvē

01.12.2017

Gandrīz katrs sestais cilvēks ES sadzīvo ar kādu no invaliditātes veidiem. Nabadzības līmenis viņiem ir par 70% augstāks nekā vidējais.

Photo
Photo

Svētku tiešraides LTV

17.11.2017

18. NOVEMBRĪ Latvijas Republikas 99. dzimšanas dienas rītu Latvijas Televīzija uzsāks pl. 8.55 ar valsts svētkiem veltītu dievkalpojumu Doma baznīcā.

Photo

Nordplus projekta “Mūsdienu zīmju valodas mācību metožu izveide” partneri Lietuvā tiekas pirmoreiz

16.11.2017

Latvijas Nedzirdīgo savienība kopā ar Lietuvas Nedzirdīgo savienības Surdoloģijas centru kā vadošo partneri īsteno projektu “Mūsdienīgu zīmju valodas mācību metožu izveide” (Creating Modern Sign Language Teaching Methodology "LET’S SIGN") Nordplus Pieaugušo izglītības projekta ietvaros.

Photo

Kopsolī atkal ierodas pie jums!

16.11.2017

Kā vienmēr, KopsoLī ir klāt kā viesis jūsmājās ar daudziem jaunumiem. Šoreiz tas ir 11. numurs – priekšpēdējais šajā gadā un, protams, veidots Latvijas 99. dzimšanas dienas noskaņās , krāsains un priecīgs būt kopā ar jums, lai stāstītu par LNS dzīvi un to darbu, ko veicam visi kopā, tuvojoties gadumijai.

Photo

Jaunākās ziņas par Valmieras skolu

27.10.2017

LNS laikraksta “Kopsolī” oktobra numurā LNS viceprezidentes Ineses Immures rakstā “Valmieras skola uz pārmaiņu sliekšņa” jau ziņojām par Valmieras pilsētas Domes lēmumu izveidot jaunu speciālās izglītības iestādi Valmierā, apvienojot Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolu – attīstības centru (VVBIVS-AC) un Valmieras pilsētas speciālo pirmsskolas izglītības iestādi “Bitīte” (SPII “Bitīte”).

Photo

Žurnālā “IR”: Par atbalstu jaunajām nedzirdīgām māmiņām

26.10.2017

”Gunta iekāpa automašīnā un raudāja. Asaras pašas lija. Tik spēcīgs bija pārdzīvojums pirmajās dzemdībās, kurās viņa piedalījās kā atbalsta persona nedzirdīgai māmiņai…” – tā sākas sākas raksts žurnāla “IR” 12. oktobra numurā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas