Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Plašākā izstāde pasaulē par nedzirdīgajiem – DeafNation World Expo 2010 (papildināta)

27.07.2010

No 18. līdz 23. jūlijam Amerikas Savienotajās valstīs norisinājās pasākums ar nosaukumu - DeafNation World Expo. Tā ir visplašākā izstāde pasaulē, kas sniedz ieskatu nedzirdīgo sabiedrībā un kultūrā un nodrošina bezmaksas izstādes un izklaidi visā ASV.

Photo

Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātskolas audzēkņi piedalās X Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos

26.07.2010

Rīgā, Vērmanes dārzā, Dziesmu svētku programmas ietvaros šūšanas, tērpu dizaina un rokdarbu pulciņu audzēkņi no visiem Latvijas novadiem demonstrēja konkursa „Tērpies zaļāk!” veiksmīgākās 25 tērpu kolekcijas, kas novadu skatēs bija saņēmušas visaugstāko vērtējumu.

Photo

Latvijas rekordu”BREKSIS & QUT” uzstādījis makšķernieks Andris Žurakovskis

26.07.2010

Veiksmīgu lomu ar lielo zivi – breksi jūnija nogalē Lielupē izvilcis mūsu labi pazīstamais makšķerēšanas sporta entuziasts Andris Žurakovskis. Tas atzīmēts kā Latvijas rekords šajā klasē. Jūsu uzmanībai sīkākas detaļas – pamēģiniet pārspēt šo sasniegumu un ziņojiet mums!

Photo
Photo
Photo

Jaunas ziņas LNS mājaslapā no 26. jūlija.

09.07.2010

Jauku vasaru vēlot,

LNS Informācijas centrs

Photo

Augstākā izglītība arī nedzirdīgajiem un vājdzirdīgajiem absolventiem

09.07.2010

Arvien vairāk nedzirdīgo un vājdzirdīgo jauniešu iegūst augstāko vai vidējo speciālo izglītību, kā arī izmanto dažādus citus zināšanu papildināšanas un pilnveidošanas veidus. Šogad vairāku mācību iestāžu dažāda līmeņa diplomus saņēmuši: Santa Kesenfelde, Raitis Pūce, Sandra Gerenovska un Aldis Ādamsons.

Photo

Brenda Kosta: „Mēs varam sasniegt savus sapņus...”

09.07.2010

Brenda Kosta dzimusi 1982. gada 8.novembrī Riodežaneiro, Brazīlijā. Piedzimusi bez spējas dzirdēt. Viņa ir brazīliešu supermodele, savu karjeru uzsākusi kā peldētāja.

Photo

LR Saeimas Sociālo un darba lietu komisija iepazīstas ar situāciju Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolā

08.07.2010

Saeimas Sociālo un darba lietu komisija pirms galīgā lēmuma pieņemšanas par Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas (RNBIPS) pārcelšanu uz citu mītnes vietu 6. jūlijā devās iepazīties ar pašreizējām skolas ēkām Čaka ielā 42 un paredzētajām Graudu ielā 21. Viņi tikās ne tikai ar šīs skolas vadību, bet arī ar pedagogiem, skolēnu vecākiem, skolēniem un citiem interesentiem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas