Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Ir sākušies X Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki

08.07.2010

Ir sākušies X Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas skolotājs Dzintars Stepāns ziņo, ka šajos svētkos ar saviem darbiem un priekšnesumiem piedalās arī nedzirdīgie skolēni.

Photo

Izsludināts konkurss uz Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas direktora vietu

07.07.2010

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ir izsludinājis konkursu uz Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas direktora amatu.

Photo

Ziemeļvalstu nedzirdīgo kultūras festivāls

06.07.2010

No 28. jūnija līdz 3. jūlijam Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā notika Ziemeļvalstu nedzirdīgo kultūras festivāls, kura tēma bija zīmju valoda un pieejamība.

Photo

Pludmales volejbols arī Liepājā

06.07.2010

3. jūlijā NSB,, Liepava’’ rīkoja turnīru pludmales volejbolā. Faktiski sanāca Kurzemes čempionāts, jo piedalījās arī komandas no Ventspils un Kuldīgas. Tika aicinātas komandas arī no Jelgavas un Rīgas, bet tālākie ,,bīčisti” tomēr neieradās.

Photo

Daina Platace dodas uz „Miss Deaf World 2010” Gruzijā

02.07.2010

Vakar, 1. jūlijā, „Miss Deaf Latvia 2009” kronētā Daina Platace ar savu mammu Māru Lasmani izlidoja uz Gruzijas galvaspilsētu Tbilisi, kur notiks pasaules meiteņu skaistumkonkurss „Miss Deaf World 2010”.

Photo
Photo

Rīgas Nedzirdīgo skolas pārcelšanas jautājums nonācis līdz Saeimai

01.07.2010

29. jūnijā Saeimas Sociālo un darba lietu komisija iepazinās ar Rīgas Nedzirdīgo skolas pārcelšanas uz Graudu ielu jautājumu. Uz sēdi tika uzaicināti pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) , Rīgas Domes (RD), Rīgas Nedzirdīgo skolas un Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS), kuri pauda savu viedokli skolas pārcelšanas jautājumā.

Photo

Pašdarbnieki sadevās „Roku Rokā” Pļaviņās

14.06.2010

Sestdien, 12. jūnijā, pašā pusdienlaikā pļaviņiešus pārsteidza jautrs un krāsains apmēram simt nedzirdīgo pašdarbnieku gājiens pa pilsētas galveno ielu uz Pļaviņu kultūras namu.

Photo

Absolventu salidojums Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolā

14.06.2010

Ceļš – tā ir dzīve, viena un vienota, bet katram sava, katram savādāka. Rit laika upe, mēs līdzi tai plūstam. Aiziet paaudzes, bet skolas nams arvien stāv un dzīvo. Skola nevar būt veca, jo tur vienmēr mīt mūsu bērnība.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas