Search form

Jaunumi

Photo

Junkers: “Eiropa ir ēka, par kuras jumtu mums visiem jārūpējas…”

14.09.2017

13. septembrī Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers teica interesantu, optimistisku un iedvesmojošu runu Eiroparlamenta deputātiem.

Photo

Latvija saņēmusi rekomendācijas par ANO Konvencijas “Par personu ar invaliditāti tiesībām” izpildi

14.09.2017

Latvijas ziņojuma par ANO Konvencijas "Par personu ar invaliditāti tiesībām" ieviešanu izskatīšana Ženēvā augusta beigās noritējusi veiksmīgi. Šobrīd Latvija no ANO Personu ar invaliditāti tiesību komitejas ir saņēmusi rekomendācijas ( ieteikumus) situācijas uzlabošanai, par kuru izpildi jāziņo pēc gada. Galvenie uzdevumi – neatkarīga dzīve un iekļaušanās kopienā, kā arī iekļaujoša izglītība.

Photo
Photo
Photo

Aicina apmeklēt lekciju “Zīmju valoda kā viena no valodām bērniem un jauniešiem ar iekšauss implantu”

12.09.2017

Latvijas Nedzirdīgo savienība aicina apmeklēt lekciju “Zīmju valoda kā viena no valodām bērniem un jauniešiem ar iekšauss implantu” piektdien, 22. septembrī, pl. 15 kultūras centrā “Rītausma” (Rīgā, Kandavas ielā 27).

Photo

LNS projekts izvirzīts konkursa RegioStars Awards finālā

08.09.2017

Latvijas ES fondu projekts “Nepalikt vieniem klusumā” ir iekļuvis konkursa “RegioStars Awards” finālā. “Nepalikt vieniem klusumā” ir Latvijas Nedzirdīgo savienības īstenots projekts, kurā tika izveidots sociālās rehabilitācijas centrs nedzirdīgajiem, notika divi speciālistu apmācības kursi un apmācītas 5 dzirdīgas speciālistes ar zīmju valodas zināšanām un 5 nedzirdīgas speciālistes sociālā rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanai, ieviesti sociālās rehabilitācijas pakalpojuma pasākumi – atbalsts dzemdībās un pēcdzemdību periodā.

Photo

Atgādinājums par biedru maksu

08.09.2017

Atgādinām mūsu cienījamiem biedriem, ka LNS biedra maksa 2017. gadā ir 6 eiro.

Photo
Photo

Atzīmē Latviešu zīmju valodas dienu (video)

31.08.2017

1. septembrī Latvijas Nedzirdīgo savienība, atzīmējot Latviešu zīmju valodas dienu, sniedz jebkuram interesantam iespēju ieskatīties zīmju valodas pamatos. Organizācija aicina visus, kuri vēlas uzzināt vairāk par zīmju valodu, tās elementiem, alfabētu un vēsturi, apmeklēt pasākumus, kas notiks Rīgā 1. septembrī no pl. 10 līdz 15.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas