Search form

Jaunumi

Photo

Latvijas Republikas tiesībsargs aicina uz konferenci “Izglītības pieejamība”

09.11.2016

Tiesībsargs to rīko sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku.

Photo

Pirmie nedzirdīgie jaunie mēbeļu dizaina speciālisti

03.11.2016

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumu šogad absolvējuši divi jaunieši ar dzirdes traucējumiem Maksims Mitkins un Jānis Feldmanis. Abi jaunieši ieguvuši specialitāti – Mēbeļu dizaina speciālists.

Photo

Biedrību vadītāju darba apspriede Rīgā

03.11.2016

LNS mītnē 2. novembrī notika reģionālo biedrību valžu pārstāvju sapulce, ko sasauca un vadīja LNS viceprezidente Inese Immure.

Photo

Tiesībsargs aicina piedalīties konferencē par izglītības pieejamību (papildināts)

03.11.2016

Vai Latvijas izglītības iestādes ir pieejamas bērniem un jauniešiem ar invaliditāti vai ar īpašām vajadzībām? Kādi labie piemēri ir Latvijā? Vai izglītības iestādei ir jābūt pieejamai visiem? Kā NVO var palīdzēt?

Photo

2017. gada sagaidīšanas pasākums „MELNS un BALTS” (video)

01.11.2016

LNS Jauniešu centrs aicina uz 2017. gada sagaidīšanas pasākumu „MELNS&BALTS”, kas notiks 31.decembrī pl. 20 līdz saullēktam pl. 6, LNS KC „Rītausma”, Kandavas ielā 27, Rīgā. Reģistrācija notiks no pl. 19.

Photo

SPC nomainās vadītāji

31.10.2016

LNS SIA „LNS Surdotehniskās palīdzības centrs” (SPC) valdes priekšsēdētājam Arnoldam Pavlinam 31. oktobris bija pēdējā darba diena amatā. Sākot ar 1. novembri par SPC valdes priekšsēdētāju sāk strādāt Inese Immure.

Photo

Starptautisks seminārs par nodarbinātību

24.10.2016

Viesnīcā “Radisson Blu Hotel Latvia” 21. oktobrī notika starptautisks seminārs “Personu ar invaliditāti nodarbinātība: ceļā uz darba tirgu”, ko organizēja Labklājības ministrija sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā un Somijas vēstniecību Latvijā.

Photo

Par TV raidījumiem nedzirdīgajiem skatītājiem 2017. gadā

24.10.2016

19. oktobrī Rītausmā notika tikšanās ar LTV Dokumentālo raidījumu daļas redaktori Sarmīti Plūmi. Tikšanās laikā viņa pastāstīja par LTV pēdējo gadu veikumu raidījumu subtitrēšanā un surdotulkošanā, kā arī par nodomiem šajā jomā 2017. gadā.

Photo

Vērienīgais Baltijas Nedzirdīgo jauniešu festivāls noticis! (video, foto)

19.10.2016

Baltijas nedzirdīgie jaunieši šogad tikās savā otrajā festivālā. 15.oktobrī KC “Rītausma” veidojās ļoti gara rinda pie ieejas šajā pasākumā. Tas bija tāds ļaužu pieplūdums, ka pietrūka vietas, kur likt mēteļus. Bija ieradušies apmeklētāji ne tikai no Baltijas, bet arī no citām Eiropas valstīm.

Photo

Baltijas valstu nedzirdīgo organizāciju vadītāju tikšanās Rīgā

19.10.2016

15.oktobra rītā Rīgā, LNS centrālajā mītnē pirms Baltijas Nedzirdīgo jauniešu festivāla uz kopīgu apspriedi par ciešākas savstarpējas sadarbības iespējām nākotnē ieradās Igaunijas, Lietuvas un Latvijas nedzirdīgo organizāciju vadības pārstāvji.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas