Search form

Jaunumi

Photo

Sociālās rehabilitācijas centru būvniecība turpinās

21.01.2011

Jau rit piektais būvniecības mēnesis sociālās rehabilitācijas centru būvniecībā Liepājā, 1905.gada ielā 35 un Rīgā, Elvīras ielā 19. Šajā periodā abos objektos ir veikti nepieciešamie zemes darbi un mūrētas ēku sienas un starpsienas, uzsākta komunikāciju izbūve.

Photo

Ineses Immures grāmatas prezentācija Rīgas nedzirdīgo skolā

20.01.2011

19. janvāra pēcpusdienā Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas aktu zālē notika Ineses Immures grāmatas „Nedzirdīgo bērnu izglītošanas vēsture Latvijā līdz 1940. gadam” prezentācija. Uz šo pasākumu bija atnākuši mazi un lieli skolēni un pedagogi.

Photo
Photo
Photo
Photo
Photo

Nedzirdīgi pieaugušie redz labāk nekā dzirdīgi

19.01.2011

Šefīldas universitātesjaunākais pētījums atklāj, ka pieaugušie, kuri jau piedzimuši nedzirdīgi, ātrāk reaģē uz objektiem, kas ir to redzeslaukā, nekā dzirdīgie.

Photo

Nedzirdīgs uz paša vēlēšanos jeb kā jūtas nedzirdīgais mūsdienu pasaulē

18.01.2011

Kādas ir sajūtas, ja esi nedzirdīgs vai vājdzirdīgs? Kā jūtas nedzirdīgais mūsdienu pasaulē? Uz šādiem jautājumiem mēģināja atbildēt britu žurnālists, uz vienu dienu kļūdams nedzirdīgs.

Photo

Alla vairs nav vientuļa!

17.01.2011

Kārtējā – jau ceturtā šova „Krāsaini sapņi” kārta norisinājās 15. janvārī „Rītausmā”. Tēma: slavenu dziedātāju atdarināšana.

Photo

Aktrise stāsta par savu pieredzi ar nedzirdīgiem vecākiem (video)

17.01.2011

„Kā skan saule”- tā ir monoizrāde (viena cilvēka izrāde), ko uzvedusi sieviete, kuras vecāki nedzirdīgi. Viņa stāsta par to, kā ir uzaugt divās – dzirdīgo un nedzirdīgo pasaulēs. Šī problēma piemeklē daudzus nedzirdīgo vecāku bērnus.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas