Search form

Jaunumi

Photo

Gurķu diena Ventspilī

19.10.2011

Piektdien, 14.oktobrī, ventspilnieki sacentās par garšīgāko marinēto gurķīti 2011.gadā.

Photo
Photo

Ieskaties: varbūt tev ir iespēja saņemt pārtikas paku

18.10.2011

Atgādinu un aicinu nedzirdīgos, kuriem jau ir izziņa par maznodrošinātās personas(ģimenes) statusa piešķiršanu, izmantot iespēju saņemt pārtikas pakas 2011.gadā.

Photo

Nebijis rekords – Rīgas biedrības pārgājienā piedalījās gandrīz divi simti dalībnieku!

18.10.2011

Rudens ir īstais laiks pārgājieniem, kad var izbaudīt bezgalīgo krāsainās dabas skaistumu. Atrauties no mājas vai darba krēsla un doties pārgājienā brīvā dabā, lai netraucēti izbaudītu rudens krāšņumu, ir interesanti un saistoši. Lapu paklājs čab zem kājām, gājputni sasaucas, dodoties tālajā ceļā...

Photo

Londonā notikusi pirmā Lielbritānijas vēsturē plaša mēroga diskotēka nedzirdīgajiem (video)

18.10.2011

Pasākumā piedalījās aptuveni divi tūkstoši cilvēku. Lai iekļūtu diskotēkā pie ieejas milzīgajā IndigoO2 deju zālē bija liela rinda, bet ne tikai tāpēc, ka biļetes priekš Londonas cenām bija salīdzinoši lētas (tās maksāja tikai 12 sterliņu mārciņas) un bija izpirktas jau mēnesi iepriekš.

Photo

Mums šodien svētki!

17.10.2011

Rudenīgā 8. oktobra dienā, kad zemi klāja raibs lapu paklājs, Rēzeknes RB svinēja dubultus svētkus: atzīmējām Vispasaules Nedzirdīgo dienu un suminājām mūsu biedrības jubilārus, kam šogad aprit apaļas jubilejas.

Photo

„Kopsolī” 10. numurs ceļā pie jums

17.10.2011

Ielūkosimies kopīgi šajā – 10. numurā! Un pēc tam to lasīsim katrs savās mājās. Mēs gaidīsim jūsu vērtējumus, ierosinājumus, rakstus un foto. Paldies visiem, kas to jau darījuši līdz šim. Tātad – ko ziņo „KS” šoreiz?

Photo

Kad dzirdīgie vecāki nespēj komunicēt ar nedzirdīgajiem bērniem

17.10.2011

Eiroparlamenta pārstāvji Adams Kosa un Kenets Geiers Briselē tikušies ar Vācu nedzirdīgo un vājdzirdīgo bērnu vecāku asociācijas pārstāvi, pārrunājot aso problēmu par to, ka Vācijas Ziemeļreinas-Vestfālijā 90% nedzirdīgo bērnu ir dzirdīgi vecāki, kuri nav spējīgi zīmju valodā komunicēt ar viņiem.

Photo
Photo

ASV: piecus gadus darbojas nedzirdīgo kinokompānija

14.10.2011

Amerikas Savienotajās Valstīs pirms pieciem gadiem nodibinātā nedzirdīgo kinokompānija „ASL Films” veido pilnmetrāžas filmas amerikāņu zīmju valodā. Kopš darbības uzsākšanas kinostudijas kontā ir jau vairākas aktierfilmas. Starp tām var minēt filmu „Leģendu par kalnu cilvēku”, drāmu „Džeralds”, mīlas stāstu „Neaizmirsti mani” un pat šausmu filmu „Melnās smiltis”.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas