Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

Nedzirdība nav šķērslis pasaules apceļošanai (video)

23.03.2011

Šovs „Krāsaini sapņi” ir beidzies. Daudziem Latvijas nedzirdīgajiem tas bijis kā seriāls pusgada garumā. Lai mazinātu skumjas, piedāvājam jaunu seriālu – ceļojumu pa pasauli ar nedzirdīgā cilvēka acīm.

Photo

Pasaules Tuberkulozes dienā aicina uz bezmaksas pārbaudi

22.03.2011

24.martā Pasaules Tuberkulozes dienas pasākumu ietvaros ikvienam būs iespēja Latvijas Sarkanajā Krustā (LSK) veikt profilaktiskās pārbaudes.

Photo

Melodeklamāciju šovs „Krāsaini sapņi” noslēdzies

21.03.2011

Sestdiena, 19. marts paliks LNS vēsturē kā pirmā un ļoti populārā melodeklamāciju šova „Krāsaini sapņi” noslēguma pasākums. Uz to bija ieradušies apmēram 400 apmeklētāju, kuri piepildīja visu skatītāju zāli.

Photo

Čempionātā uzvar sporta kluba „Nedzirdīgo boulings” spēlētāji

21.03.2011

2011. gada 20. martā boulinga centrā „Bowlero” noslēdzās Latvijas Nedzirdīgo čempionāts boulinga dubultspēlēs. Tajās sacensībās piedalījās 9 sieviešu pāri un 10 vīriešu pāri no šādiem sporta klubiem: Nedzirdīgo boulings, Tālavas Nedzirdīgo sports, ŠaDa un Liepava.

Photo

No māla pikas līdz gatavam mākslas darbam

21.03.2011

Atjaunotajā keramiķu darbnīcu ēkā Daugavpilī, 18.novembra ielā 8, izveidots Māla mākslas centrs, kas pārtapis par mūsdienīgu kultūras un tūrisma objektu.

Photo

Rīgas rehabilitācijas centra logos spīd pavasara saule

21.03.2011

Būvniecība projekta ,,LNS- otrās mājas 2” ietvaros Rīgā, Elvīras ielā 19 turpinās. Šobrīd ārēji ēka ir pārvērtusies, jo tajā ir ielikti logi.

Photo

ASV nedzirdīgo kopiena ietekmē sabiedrisko domu

18.03.2011

„Pa TV rāda aizraujošus jaunākās kinofilmas reklāmas rullīšus. Visi jau runā par šo filmu. Jūsu draugi un ģimene vēlas redzēt gada interesantāko filmu jau tās pirmizrādes dienā. Vai mēs vēlamies to pašu?” – ar šādiem vārdiem ASV Nacionālā nedzirdīgo asociācija (NAD) uzrunāja savus biedrus un atbalstītājus iesaistīties vēstuļu sūtīšanas akcijā, lai panāktu visu filmu titrēšanu kinoteātros.

Photo

Rītausmieši ar divām izrādēm piedalās festivālā „Rīga spēlē teātri 2011”

18.03.2011

KC „Rītausma” drāmas ansamblis un deju kolektīvs šogad piedalās ikgadējā Rīgas pilsētas amatierteātru festivālā „Rīga spēlē teātri”, kuru rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Mūsējie tajā sacenšas ar 24 citiem Rīgas amatierteātriem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas