Search form

Jaunumi

Photo

Mišels Hobss: Šeit jums uzskatāms pierādījums, ka jebkas iespējams, ja esi pareizi noskaņojies

20.05.2011

Viņš nedzird savu slīdošo slidu skaņu un nedzird arī trenera saucienus. Tā vietā ātrslidotājs dzird savu sirdi un ieklausās tajā. Tā saka – tu esi īstajā laikā un vietā.

Photo

Jaunumi Rēzeknē: atzinīgi novērtēts darbs, pateicība izteikta brīvprātīgajiem, ievēlēta jauna biedrības vadība

20.05.2011

7. maijā Rēzekne biedrībā notika projekta „Klusuma pasaule” ietvaros organizētā reģionālā konference/ kopsapulce, kurā piedalījās 21 delegāts no Rēzeknes un 2 delegāti no Preiļiem.

Photo

Daudz laimes dzimšanas dienā! Latvijas Nedzirdīgo savienībai - 91

19.05.2011

Šodien Latvijas Nedzirdīgo savienībai aprit 91 gads. Latvijas nedzirdīgo organizācijas vēsture sākās1920. gada 19. maijā, kad Rīgā oficiāli tika reģistrēta pirmā nedzirdīgo organizācija ar nosaukumu „Rīgas Kurlmēmo biedrība”. Plašāku materiālu par LNS vēsturi skatiet šeit.

Photo

Iznācis „Kopsolī” maija numurs

19.05.2011

Tāda gaiša, priecīga un pavasarīga šoreiz mūsu avīze – gan dizaina, gan satura veidojumā.

Photo
Photo
Photo

Izrāde „Ādama stāsts” tika subtitrēta: to apmeklēja pussimts nedzirdīgo skatītāju

19.05.2011

16. maijā Latvijas Nacionālajā teātrī tika piedāvāta izrāde „Ādama stāsts” ar subtitriem latviešu valodā. Šo iespēju izmantoja vairāk nekā 50 cilvēki ar dzirdes traucējumiem.

Photo

Darbā pieņemts nedzirdīgs cilvēks – kāds ārzemju labās prakses piemērs

18.05.2011

Ja darbavietā strādā nedzirdīgs cilvēks, šī vieta darbiniekam jāpiemēro. Šādi pielāgojumu mērķis ir būtiski uzlabot viņa darba drošību, kvalitāti un savstarpējās komunikācijas iespējas. Un tomēr šie pasākumi katrā atsevišķā gadījumā tiek veikti dažādā veidā un apjomā. Lūk, kāds ārzemju labās prakses piemērs!

Photo

Atklāta oficiālā peldsezona – var droši peldēties visās 46 oficiālajās peldvietās Latvijā

18.05.2011

15. maijā tika atklāta oficiālā peldsezona. Veselības inspekcija pēc pirmajām veiktajām peldvietu ūdens kvalitātes pārbaudēm apstiprina – peldēties.

Photo

Jaunā mītne Rīgas skolai gandrīz gatava: pārcelšanās jau jūnijā

17.05.2011

17.maijā Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar LR Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas deputātiem un Izglītības ministrijas pārstāvjiem apmeklēja Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātskolas jaunās telpas Rīgā, Graudu ielā 21, lai iepazītos ar būvnieku paveikto skolas ēkas rekonstrukcijā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas