Search form

Jaunumi

Trešdien Rīgas biedrība nepieņems apmeklētājus

18.02.2013

Šo trešdien, 20. februārī, Rīgas biedrības darbiniece Valērija Jerčaka nepieņems apmeklētājus sakarā ar dalību kvalifikācijas celšanas kursos. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ziņo: Rīgas RB valde

Photo
Photo

Novusa sacensības Ventspilī

15.02.2013

2. februārī Ventspils RB klubā notika kārtējā interešu kluba „Novuss” nodarbība – šoreiz tās bija sacensības starp 8 šīs spēles cienītājiem.

Photo
Photo

Eiropas Nedzirdīgo kultūras festivāls Festival Clin d'Oleil 2013

14.02.2013

2013. gada 5. - 7. jūlijā Reimsā (Francijā) notiks 6. Eiropas Nedzirdīgo kultūras festivāls. Pasākuma organizētāji gatavo plašu programmu, piedāvājot dažādas mūsdienu nedzirdīgo mākslas jomas. Notiks dzejas lasījumi, teātra un dejas uzvedumi, kino seansi, modes skates utt. Festivāla īpašie viesi šoreiz būs no Japānas.

Photo

Anglijā: Slimnīca oficiāli atvainojas nedzirdīgam pacientam

13.02.2013

Nedzirdīgais pacients Maikls Mejs apgalvo, ka viņš juties kā otrās šķiras pilsonis pēc tam, kad vairākkārt palicis bez iespējas normāli sarunāties ar slimnīcas medicīnisko personālu.

Photo

ASV: Veterinārajā klīnikā apkalpo zīmju valodā (video)

12.02.2013

„Četras ķepas” („Four Paws”) ir vienīgā veterinārā klīnika Vašingtonas štatā (ASV ziemeļrietumu daļā – nejaukt ar Vašingtonas pilsētu, kas atrodas austrumu piekrastē – red. piez.), kur klientu apkalpošanai tiek izmantota zīmju valoda, jo viena no darbiniekiem ir nedzirdīgā veterināra palīdze Samanta Vilsone, kura sapņo kļūt par veterinārsti. Veterinārā klīnika atrodas Sietlas pilsētā.

Photo

Par LNS Valdes lēmumiem

12.02.2013

Informējam par pēdējiem LNS Valdes lēmumiem.

Photo
Photo

Jelgavnieki tradicionāli apmeklēja „ledus pilsētiņu” Jelgavā (foto)

11.02.2013

Jelgavas pilsētas Dome jau piecpadsmito reizi savā pilsētā organizē starptautisko Ledus skulptūru festivālu. Šogad festivāla tēma ir „Ledus planēta”. Tajā piedalās 30 mākslinieki no 8 valstīm. Festivāla laikā skatītāji varēja aplūkot vairākus unikālus ledus skulptūru konkursa darbus, kas tapuši no kristāldzidriem ledus blokiem, kā arī vērot ledus skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumus. Šos brīnumus aplūkoja arī mūsu Jelgavas grupas biedri.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas