Search form

Jaunumi

Photo

TU ESI LNS BIEDRS VAI DARBINIEKS – PIEDALIES, DOMĀ, VĒRTĒ, IESAKI!

01.07.2016

LNS aptaujas mērķis ir iegūt LNS biedru un darbinieku vērtējumu par LNS darbību 2013. – 2016. gadā un konstatēt jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi. Jūsu ieteikumi un priekšlikumi tiks izmantoti LNS stratēģiskā plāna 2017. – 2019. gadam izstrādei.

Photo

Tiesībsargs aicina izteikties

01.07.2016

Tiesībsargs veic izpēti, kā tiek īstenotas ANO Konvencijas 24. pantā noteiktās personu ar invaliditāti tiesības uz izglītību, to skaitā uz augstāko.

Photo

Ceļā pie jums – Kopsolī 7. numurs

01.07.2016

Šajā numurā mums, KS veidotājiem, neizdevās radīt viegli vasarīgu noskaņu, jo vajadzēja lūgt no jums nopietnu darbu – aptaujas anketu aizpildīšanu. Cerams, atradīsiet spēku, enerģiju un vēlmi būt aktīviem un atbalstīt aptauju ar savām atbildēm.

Photo

Ieraudzīt un notvert neparasto!

01.07.2016

Fotokonkursa piektā kārta sekoja ļoti drīz pēc ceturtās, iespējams, tāpēc fotogrāfiju nebija daudz. Vasaras karstumā cilvēki slinkāk domā, slinkāk seko jaunumiem, pa starpu vēl Jāņi, tāpēc īpašs paldies Genovefai Ņevjadomskai, kura savu fotogrāfiju atsūtīja pirmā! Ja vien tā būtu vēl mazliet labākā tehniskā kvalitātē un ar lielāku izdomu ( piemēram, cilvēku grupas izvietojumā), tad noteikti tiktu pirmajā vietā.

Photo

EUD aicina stažēties Eiropas institūcijās (video)

01.07.2016

Eiropas Nedzirdīgo savienība sadarbībā ar Eiropas Parlamentu, Eiropas Komisiju un Eiropas padomi organizē stažēšanās programmu no 2016. gada 12. septembra līdz 16. decembrim Briselē, Beļģijā, dažādās Eiropas institūcijās.

Photo

LNS valdes novēlējums svētkos!

Zaļā Latvijas zeme, daba pieņem mūs visus tādus, kādi esam: maigi izguldot ziedošā pļavā, sasmaržojot puķudārzā, vedinot meža takās, sasildot jāņuguns liesmās, uzklausot priekos un bēdās, sniedzot sirdsmieru vēja un jūras šalkās…
 
Vasaras Saulgrieži, Līgo un Jāņi – tas ir īstais laiks sakārtot prātu, dziedināt dvēseli, spēcināt miesu. Lai mums izdodas!
 
Visus LNS biedrus svētkos sveic: Latvijas Nedzirdīgo savienības valde

Photo

LTV seriāls «Māja pie ezera» - ar subtitriem no 28.jūnija

22.06.2016

No 28. jūnija LTV 1 otrdienu vakaros plkst. 21:10 ar subtitriem pārraidīs seriālu «Māja pie ezera», kas savu pirmizrādi piedzīvoja pērnajā rudenī.

Photo

Latvijas Televīzijas īpašais piedāvājums Līgo un Jāņu dienā

20.06.2016

Vasaras saulgriežu laikā Latvijas Televīzija sarūpējusi īpašu svētku programmu skatītājiem ar dzirdes traucējumiem, pārraidot speciāli sagatavotas filmas un teātra izrādi ar subtitriem. Tie būs skatāmi LTV 1, LTV 7 un interneta vietnē www.ltv.lv.

Photo

Notiks nedzirdīgo maģijas meistaru pasaules festivāls Lietuvā

20.06.2016

LNS saņēmusi ziņu no Panevēžas Kultūras centra par 16.Pasaules nedzirdīgo maģijas meistaru festivālu Lietuvā, Panevēžā 2016. gada 4. – 11. septembrī.

Photo

Saeimā diskutē par darba tirgus pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti (foto, video)

17.06.2016

Saeimā 17.jūnijā notika starptautiska konference par personu ar invaliditāti rehabilitācijas un nodarbināmības iespējām un izaicinājumiem Latvijā un Eiropā. Tajā piedalījās un prezentāciju par nedzirdīgo cilvēku nodarbinātību sniedza arī LNS prezidents Edgars Vorslovs. LR Saeimas mājaslapa vēstī par konferences norisi!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas