Search form

Jaunumi

Photo

Divdesmitais festivāls – notikums, kas paliks labā atmiņā (foto, video)

06.06.2016

Tā atzina daudzi LNS 20. amatiermākslas festivāla “Rēzekne – zilo ezeru zeme” dalībnieki un skatītāji pēc jubilejas koncerta 4. jūnijā Rēzeknē, vēstniecības “Gors” lielajā zālē.

Photo

Unikāls koncerts Gorā aicina: nojauc barjeras un atver sirdi!

“Rēzekne – zilo ezeru zemē” – ar tādu devīzi 4. jūnijā pl. 13 Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē, Pils ielā 4 norisināsies Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) organizētais 20. amatiermākslas festivāls. Jubilejas festivālā dalību pieteikuši 12 amatiermākslas kolektīvi no visiem Latvijas novadiem.

Photo

Latvijas Radio ik dienu sniedz ziņas vieglajā valodā – lasi internetā!

03.06.2016

Latvijas Radio pirmais Latvijā sācis regulāri raidīt ziņas arī vieglajā valodā, izveidojot ikvakara raidījumu “Vienkārši par svarīgo”.

Photo

Skan Pēdējais zvans Rīgas skolā…

Maija beigās pēdējie zvani skan visās skolās, arī tajās, kurās mācās nedzirdīgie bērni.

Photo

Aicina piedalīties VII Starptautiskajā kinofestivālā zīmju valodā Spānijā

30.05.2016

LNS saņēmusi ziņu no Nedzirdīgo asociācijas Spānijā, Tulūzā (Tolos), ka tā sadarbībā ar vietējo Basku nedzirdīgo federāciju (Euskal Gorrak) 22. oktobrī organizē VII Starptautisko festivālu ar filmām zīmju valodā – “Gainditzen awards 2016”.

Photo

Par LNS prezidenta pieredzēto EUD

27.05.2016

Kā zināms, no 19. līdz 22. maijam LNS prezidents Edgars Vorslovs piedalījās Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) rīkotajā seminārā „Inovācijas un labā prakse” un Ģenerālajā Asamblejā. Lūk, viņa iespaidi par pieredzēto.

Photo

Rīgā koncertēja nedzirdīgā perkusioniste Evelīna Glennija (video)

27.05.2016

26. maijā Rīgā simfoniskās mūzikas cienītāji varēja baudīt “Sinfonietta Riga” 10 gadu jubilejas koncertu ar pasaulslavenās perkusionistes Evelīnas Glennijas (50) līdzdalību. Par to Latvijas masu medijos parādījās pietiekami daudz informācijas, tostarp arī raksti par viņas sasniegumiem perkusijas mākslas žanrā, taču nevienā no tiem nebija minēts, ka šī mūziķe ir pilnīgi nedzirdīga.

Photo

ASV: Nedzirdīgā topmodeļa Nila DiMarco spožā uzvara (video)

26.05.2016

Pārliecinošu uzvaru ABC telekompānijas šovā “Dejo ar zvaigzni” ( Dancing With The Star) guvis nu jau slavenais un ne tikai nedzirdīgo sabiedrībā pazīstamais amerikāņu topmodelis Nils DiMarco ( Nyle diMarco), kurš piedalījās šī populārā šova 22. sezonas 10 kārtās. Izpildot ar savu partneri (dzirdīgu dejotāju) 11 dažādas dejas , 23. maijā viņš tika godināts kā izcilākais šīs sezonas dejotājs – šova zvaigzne.

Photo
Photo

Daudz laimes LNS 96. dzimšanas dienā! (video)

19.05.2016

Šeit LNS prezidenta Edgara Vorslova videouzruna par LNS dalību Eiropas Nedzirdīgo savienības organizētajā pasākumā Nīderlandē un sveiciens visiem mūsu biedriem LNS dzimšanas dienā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas