Search form

Jaunumi

Photo

Tiesa nodrošina slepkavībā apsūdzēta nedzirdīgā vajadzības

08.11.2011

Bridžveivas pilsētas (ASV, Ilinoisas štats) apsūdzētā nodalījuma stikla durvis tiesas zālē ir pilnībā aizklātas ar lielu baltu ekrānu un neviens neredz, kas aiz tā notiek. Liels TV ekrāns novietots tiesas priekšsēdētāja un zvērināto piesēdētāju priekšā, mazāks ekrāns atrodas uz aizstāvības galda. Zālē sēdošie aktīvi sarunājas zīmju valodā. Apmēram tā izskatās tiesas procesa sēdēs, kurā par nežēlīgu slepkavību tiek apsūdzēts nedzirdīgais Garijs Alberts.

Photo

Pie atmiņu ugunskura bija silti un omulīgi (foto)

07.11.2011

Uz atkal saredzēšanās pasākumu LNS projekta "Klusuma pasaule" ietvaros ar Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts līdzfinansējumu kultūras centrā Rītausma sestdien no vairākiem novadiem ieradās bijušie un pašreizējie LNS, KC Rītausma, MRU darbinieki un viņu draugi.

Photo

Nedzirdīgie piedalījušies Padomju Savienības kosmosa programmās

07.11.2011

Tikai 30 gadus pēc pirmā Zemes mākslīgā pavadoņa palaišanas kosmosā kļuva zināms, ka daudzi nedzirdīgie piedalījušies padomju kosmisko kuģu projektēšanā un būvēšanā.

Photo

Raidījumā „Bez Tabu” VUGD sola: nedzirdīgajiem vēl šogad būs iespēja nosūtīt īsziņu uz 112

04.11.2011

2. novembra TV3 raidījumā „Bez Tabu” notika saruna pa telefonu ar Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) centrālā sakaru punkta priekšnieci Baibu Petrovu jautājumā par SMS nosūtīšanu uz 112 nepieciešamības gadījumā.

Photo
Photo

Ekskursija „Līgatnes brīnumi”

04.11.2011

Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācija š.g. 22. oktobrī devās ekskursijā ar mērķi – iepazīt Līgatnes brīnumus.

Photo

Brīvdabas muzejs aicina uz Mārtiņdienas svinībām 6. novembrī

03.11.2011

Šo svētdien,6. novembrī, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā no 12.00 līdz 16.00 norisināsies Mārtiņdienas svinības.

Photo
Photo

Par LNS projekta „Klusuma pasaule” realizācijas norisi III ceturksnī

02.11.2011

LNS projekta „Klusuma pasaule” vadības grupa sagatavojusi atskaiti – progresa ziņojumu par paveikto darbu III ceturksnī.

Photo

Ieskaties dzirdīgo pasaulē: šoreiz tur, kur mācās bērni

02.11.2011

Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros aktivitātē „Iekļaujies!” valmierieši vienmēr cenšas apmeklēt/iepazīt vietas Valmierā, kur redzama dažādu sociālo slāņu „iekļaušanās” kopējā sociālajā vidē. Projekta nedzirdīgo klientu kontekstā tas ir „ieskats dzirdīgo pasaulē”.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas