Search form

Jaunumi

Photo
Photo

21. starptautiskais nedzirdīgo pantomīmas festivāls (21th International Deaf Pantomime festival)

07.06.2011

Čehijas Republikas Nedzirdīgo un vājdzirdīgo savienība (NVS) šā gada novembrī rīko 21. starptautisko nedzirdīgo pantomīmas festivālu. Tas ir tradicionāls un prestižs nedzirdīgo teātra pasākums, kurā piedalās labākās nedzirdīgo pantomīmas trupas un atsevišķi mākslinieki no visas pasaules. Festivāls noritēs laikā no 2011. gada 16. līdz 20. novembrim Boleka Polivkas teātrī Čehijas otrajā lielākajā pilsētā Brno.

Photo

Surdotulki prezidenta vēlēšanās «saklausa» interesantus faktus

06.06.2011

Jūsu uzmanībai LTV – 1 raidījuma „De facto” 5. jūnija sižeta atstāstījums par LR Saeimas 2. jūnija sēdes sarunām starp deputātiem, kas notikušas starpbrīdī pirms pirmā balsojuma un starp diviem balsojumiem, ievēlot LR Valsts prezidentu.

Photo

Jaukais brauciens uz kaimiņvalsti Igauniju

03.06.2011

Tajā maija rītā mēs, grupa alūksniešu, kāpjot autobusā, bažīgi lūkojāmies uz mākoņiem - kopā ar Alsviķu Profesionālās skolas audzēkņiem devāmies uz Tartu, ciemos pie igauņiem, un nevienam negribējās, ka iecerēto braucienu sabojātu laika ziņās solītais lietus.

Photo

Īpaša diena Kuldīgā, kad saulīte uzsmaidīja maziem un lieliem

03.06.2011

1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, Kuldīgas biedrībā notika īpašs pasākums "Smaidi, saulīt!". Tie bija svētki, kas veltīti bērniem un to ģimenēm.

Photo
Photo
Photo

FEPEDA aicina uz atpūtas nometni nedzirdīgo bērnu ģimenes

02.06.2011

Eiropas Nedzirdīgo bērnu vecāku federācija (starptautiskais saīsinājums – FEPEDA) ir starptautiska organizācija, kas dibināta 1990. gadā ar mērķi apvienot eiropiešu ģimenes, kurās aug bērni ar dzirdes traucējumiem. Pašlaik FEPEDA sastāvā darbojas 20 Eiropas Savienības valstu organizācijas, starp dalībvalstīm ir arī mūsu kaimiņzeme Lietuva.

Photo

Talantīgās maskavietes sasniegumi glezniecībā

01.06.2011

Jekaterina Kricka (18) sekmīgi mācās vienā no Maskavas nedzirdīgo skolām, nodarbojas ar vieglatlētiku, ir soliste melodziesmu ansamblī. Taču viņas galvenā aizraušanās – tēlotājmāksla, glezniecība. Bet tā sākās šādi!

Photo

Eiropas Nedzirdīgo savienības Ģenerālajā asamblejā: atskaite par paveikto darbu, seminārs un praktiskā nodarbība

01.06.2011

26. – 29. maijā Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā notika ikgadējā Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) Ģenerālā asambleja, seminārs un praktiskā nodarbība.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas