Search form

Jaunumi

Photo

Aizkustinošs video: Mazulis pirmo reizi dzird mammas balsi (video)

08.09.2014

Interneta vidē popularitāti iemantojis video, kurā septiņas nedēļas jaunais mazulis pirmo reizi dzird savas mammas balsi.

Photo

LTV jaunajā sezonā piedāvās animācijas filmas ar surdotulkojumu

05.09.2014

Latvijas Televīzija (LTV) par sabiedriskā medija misiju uzskata būt arvien pieejamākiem nedzirdīgiem skatītājiem, kā arī paplašināt bērnu auditoriju, tāpēc jaunajā sezonā top jauns projekts – animācijas filmu tulkošana arī zīmju valodā.

Photo

„Rītausmiešiem” nometnes tradīcijas turpinās

05.09.2014

Tā bija ierasts projekta „Klusuma pasaule” ietvaros”, ka augustā tiek organizēta plaša radošā nometne pašdarbības aktīvistiem. Pēc projekta noslēguma diemžēl LNS un arī RC šādiem pasākumiem vairs līdzekļu nav, taču rītausmiešiem nometne tomēr notika – kaut arī ar visai nelielu dalībnieku skaitu.

Photo
Photo
Photo

Airitas radošo darbu pirmā personālizstāde

04.09.2014

Gulbenes novada Lizuma pagastā 8. augustā notika pagasta svētki. Pasākuma laikā visi pagasta ļaudis varēja priecāties arī par skaisto rokdarbu izstādi.

Photo

Saeimas priekšvēlēšanu diskusiju raidījumi ar surdotulkojumu tikai LTV mājaslapā

03.09.2014

Latvijas Nedzirdīgo savienība šodien nosūtīja oficiālu vēstuli Latvijas Televīzijai (LTV) ar aicinājumu nodrošināt 12.Saeimas priekšvēlēšanu diskusiju raidījumus ar surdotulkojumu tiešraidē vismaz vienā no LTV kanāliem.

Photo

Darbību uzsāk Dienas centrs „Rītausma” (video)

03.09.2014

Pašā pirmajā septembra – nedzirdīgo mēneša dienā sāka darboties LNS SIA „LNS Rehabilitācijas centrs” Dienas centrs „Rītausma” Rīgā, Kandavas ielā 27.

Photo

Baltās nakts kultūras baudījums arī nedzirdīgajiem!

03.09.2014

Mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts 2014” ietvaros 6. septembrī no pl.18 aicinām visus – lielos un mazos – kultūras centrā „Imanta”, kur skatītājus gaida dažādi acīm tverami brīnumi.

Photo

No 13. septembra būs jāmaksā par braukšanu vilcienos Rīgas robežās

03.09.2014

No šā gada 13. septembra tie pasažieri, kuriem noteikti Rīgas domes braukšanas maksas atvieglojumi, vilcienos Rīgas pilsētas robežās e-talonu vairs nevarēs izmantot. Tātad to nevarēs vairs arī 3. grupas invalīdi – rīdzinieki, kuriem līdz šim braukšana bija bez maksas.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas