Search form

Jaunumi

Photo

Sacensības novusā Ventspilī

02.02.2016

29. janvārī Ventspils RB klubā notika sacensības novusā.

Photo

Pirmo šīgada mēnesi aizvada slidojot

02.02.2016

30. janvārī Jelgavas grupas biedri Zinta Felkera vadībā devās uz atpūtas pasākumu – slidošanu pilsētas ledus hallē Zemgale.

Photo
Photo

Lielbritānija: Facebook kļūst arvien svarīgāks nedzirdīgo komunikācijas līdzeklis

01.02.2016

Zīmju valodas lietotāju galvenā satikšanās un komunikācijas vieta pirms sociālo tīklu izveidošanās bija nedzirdīgo klubi, kur cilvēki ieradās dalīties savos viedokļos, vienkārši parunāties, saņemt konsultācijas, gūt pieredzi sev interesējošā jautājumā.

Photo

Nedzirdīgie skolēni, piesakieties stipendiju konkursam “Latvijas Maksimālisti”!

01.02.2016

Talantīgiem nedzirdīgiem un vājdzirdīgiem skolēniem ir iespēja piedalīties stipendiju konkursā “Latvijas Maksimālisti”, kuru jau otro gadu organizē SIA “Maxima Latvija”. Šajā konkursā var piedalīties 5. – 12. klases skolēni vai profesionālo izglītības iestāžu 1. – 3. kursa audzēkņi.

Photo

Jauno e-talonu rotā Katrīnas Vidneres zīmējums

29.01.2016

Katrīna Vidnere ir aktīva Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem audzēkne – ar interesi līdzdarbojas mācību stundās, apmeklē vairākus interešu pulciņus, kā arī labprāt startē dažādos ārpusskolas konkursos.

Photo
Photo

Valsts atbalsts elektroenerģijas norēķiniem I grupas invalīdiem, ģimenēm ar bērniem invalīdiem, daudzbērnu ģimenēm un citiem

28.01.2016

Valsts atbalsta programmas ietvaros 2016.gadā I grupas invalīdi, kā arī ģimenes, kuru aprūpē ir bērns invalīds, katru mēnesi var saņemt atbalstu pirmajām simts patērētajām kilovatstundām. Ģimenēm, kuras aprūpē ir bērns invalīds, kā arī 1.grupas invalīdiem atbalstam jāpiesakās elektrum.lv vai Latvenergo klientu apkalpošanas centros Elektrum.

Photo

Lieliska atpūta Līvu akvaparkā

25.01.2016

11. janvārī mēs, Tukuma grupas dejotāji un, protams, skolotājs Aldis Ādamsons devāmies paslidināties, paplunčāties un izburbuļoties Jūrmalas Līvu akvaparkā.

Photo

Latvijas Radio: Par to, kā labāk komunicēt un saredzēt

22.01.2016

Lai dators būtu piemērots cilvēkiem ar dzirdes vai redzes traucējumiem, ir izstrādāta virkne palīglīdzekļu, kas var būt gan iekļauti operētājsistēmas sastāvā, gan pieejami kā atsevišķas programmas.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas