Search form

Jaunumi

Photo

Latvijas Nedzirdīgo čempionātā basketbolā – tikai trīs jauniešu komandas

15.03.2011

12. martā sporta un kultūras centrā „Pīlādzīši” norisinājās Latvijas Nedzirdīgo sporta federācijas čempionāts basketbolā vīriešiem, kurā piedalījās trīs komandas: sporta klubs „Tālavas Nedzirdīgo sports”, „Pļaviņu Nedzirdīgo sporta klubs” un Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola – attīstības centrs.

Photo

Grupai „Tilts” ievēl jaunu vadītāju

15.03.2011

12. martā notika Rīgas biedrības grupas „Tilts” sapulce. Šajā grupā apvienojušies galvenokārt tādi cilvēki, kuriem ir dzirdes defekti, taču ikdienā viņi uzturas dzirdīgo vidē un zīmju valodu nelieto. Vairāki to nesaprot vispār vai ļoti vāji. Arī LNS organizētajos pasākumos viņi ierodas reti. Šobrīd grupā reģistrēti 29 cilvēki. Ieradās tikai neliela daļa.

Photo

Tematiskais pasākums „Mīļajām sievietēm” Rēzeknē

15.03.2011

„Tā ir tradīcija, kuru nedrīkst aizmirst, sievietes šo sveicienu ļoti gaida,”– ar šādu moto rēzeknieši šogad savā biedrībā nosvinēja 100. gadskārtu, kopš šī diena tiek atzīmēta.

Photo

Valmierā: Integratīvā mākslas festivāla „Nāc līdzās!” Vidzemes reģiona koncerts

14.03.2011

Ceturtdien, 17.martā, pl.14 Valmieras Kultūras centrā (Rīgas ielā 10) jau 15. reizi norisināsies Integratīvā mākslas festivāla bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām „Nāc līdzās!” Vidzemes reģiona koncerts.

Photo

Kuldīgā kungi paši darina ziedus savām dāmām

14.03.2011

Kuldīgas biedrībā 9.martā notika pasākums, kurā par godu Sieviešu dienas svētkiem Kuldīgas vīrieši centās iepriecināt savas jaukās sievietes, pacienājot tās ar gardiem našķiem un apsveicot ar pašu izgatavotiem ziediem.

Photo

Uzmanību! Ir gadījums, kad dzirdes aparātu nevajag lietot !

14.03.2011

Halehas Resnikas dēlam Aleksam (ASV) tika noteikta nepareiza diagnoze, ka viņš cieš no dzirdes zuduma, lai gan patiesībā viņam bija dzirdes neiropātija - tas ir gadījums, kad cilvēks ar šo slimību skaņas dzird, taču tās ir izkropļotas.

Photo
Photo

Preiļu grupai jauna vadītāja – Līga Pauniņa

11.03.2011

5.martā notika Rēzeknes RB Preiļu grupas sapulce. Biedri pulcējās sava vadītāja Franča Mauriņa dzīvoklī. Rēzeknes RB Goda biedrs Francis Mauriņš grupu vada jau 51 gadu. Viņš vienmēr rūpējies par saviem biedriem, sniedzot informāciju, dažādus padomus, visādā veidā atbalstot cilvēkus, kad tas nepieciešams.

Photo

Līdz 12. martam pagarināts tautas skaitīšanas anketu aizpildīšanas termiņš internetā

11.03.2011

Ņemot vērā iedzīvotāju interesi par iespējām aizpildīt tautas skaitīšanas anketu elektroniski Centrālās statistikas pārvalde (CSP) informē, ka anketu aizpildīšanas termiņš, izmantojot internetu pagarināts līdz 12. martam.

Photo

Uzmanību visiem, kas plāno studēt 2011./2012. mācību gadā!

11.03.2011

Jaunais Invaliditātes likums paredz no 2011. gada 1. septembra nedzirdīgajiem studentiem no valsts budžeta nodrošināt  
apmaksātus surdotulka pakalpojumus
līdz 480 akadēmiskajām stundām viena mācību gada laikā profesionālās pamatizglītības, profesionālās vidējās izglītības un augstākās izglītības apgūšanai.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas