Search form

Jaunumi

Photo

Vingrosim un būsim laimīgi!

12.05.2011

Šis pavasaris Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolai – attīstības centram ir nozīmīgs ar to, ka esam kļuvuši bagātāki ar četriem jauniem vingrošanas rīkiem. Tos mūsu sporta laukumā uzstādīja ielu vingrotāji Latvijas Ielu vingrotāju biedrības priekšsēdētāja Māra Šlēziņa vadībā pēc uzvaras LNT šovā ,,Zelta talanti”.

Photo

Drīzā nākotnē dzirdēt palīdzēs infrasarkanie stari

11.05.2011

Lai nodrošinātu cilvēkiem iespēju dzirdēt, kohleārajos implantos patlaban izmanto elektriskos signālus. Jūtas štata (ASV) universitātes bioinženieris Ričards Rabits atklājis jaunu veidu, kā iedarboties uz smadzeņu šūnām, un tie ir – infrasarkanie stari.

Photo

Eirovīzijā lietuviete dziesmu izpilda zīmju valodā (video)

11.05.2011

Starptautiskajā dziesmu konkursā „Eirovīzija 2011” Lietuvu pārstāv Evelina Sašenko, kas franču dziesmas „C'est ma vie” vienu daļu izpilda zīmju valodā.

Photo

Atvērto durvju dienu pasākums Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolā – attīstības centrā

10.05.2011

Rīt, 11. maijā VVBIVS-AC notiks Atvērto durvju dienas pasākums tiem skolēniem, kuri vēlēsies mācīties mūsu vidusskolā 2011./2012. mācību gadā.

Photo

Gadu karuselī virpulī sagriezās dejotāji, sportisti un mākslinieki

10.05.2011

No ceturtā līdz septītajam maijam kultūras centrā „Rītausma” ik dienu notika dažādi kultūras pasākumi. Izrādās, tika realizēts Rīgas Domes atbalstīts projekts „Gadu karuselī”. Ļoti apsveicami! Šoreiz ieskats tikai vienas dienas – 4.maija norisē.

Photo

Krāsainais pavasaris Alūksnē: kad pat vecā taburete sapucējusies

10.05.2011

Alūksnes pusē visi gadalaiki atnāk vēlāk par citiem Latvijas novadiem. Dobēs pašlaik sāk ziedēt narcises, tulpes, bet Alūksnes grupas telpās zied visi ziedi, jo mēs iepazīstam jaunu nodarbi , kas saucas īpatnējā vārdā - dekupāža. Nosaukums sarežģīts, bet interese ir radusies, un visiem gribas darboties.

Photo
Photo

Aicina izteikt savu viedokli par tūrisma iespējām cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem Latvijā

09.05.2011

Biznesa augstskolas TURĪBA 4. kursa studente Karīna Kliesta, kas studē starptautisko tūrisma vadību, pašlaik raksta diplomdarbu par tūrisma iespējām Latvijā cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem.

Photo

Talkas noskaņās: turēt tīru savu mājas priekšu

09.05.2011

Kad visa Latvija talko, tad neatpaliek arī valmierieši. Jāsaka gan, ka Valmierā talkošanas tradīcijas ir daudz senākas nekā tagadējās Cūkmena ierosinātās Vislatvijas talkas.

Photo

Grūtā izvēle: kādu izglītības virzienu izvēlēties?

06.05.2011

Šis ir nedzirdīgā puisēna Raiena (3 gadi) pirmais gads Aplendas pirmsskolā. Viņš cenšas apgūt runas un klausīšanās prasmi. Viņš ir arī kohleāro implantu nēsātājs. Tai pašā laikā 5-gadīgā Atziri citā pirmsskolas iestādē vārdu apgūšanai izmanto zīmju valodu. Viņu vecāki ir izvēlējušies atšķirīgus apmācības virzienus.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas