Search form

Jaunumi

Photo
Photo

PATEICĪBA PAR ATBALSTU UN SADARBĪBU

10.03.2011

LNS vārdā un personiski pateicos par pretimnākšanu, atbalstu un sadarbību tiem daudzajiem cilvēkiem kas piedalījās LNS skaistumkonkursa „Miss Deaf Latvia 2011” organizēšanā.

Photo

Par godu latviskām tradīcijām – Māras diena Kuldīgā

10.03.2011

Kuldīgas biedrībā 7. martā notika kārtējais latvisko tradīciju pasākums – Māras diena, ko mēdz saukt arī par Kāpostu Māru.

Photo

LNS iesaistās 112 pakalpojuma uzlabošanā

09.03.2011

Šodien, 9. martā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā ieradās LNS pārstāvju grupa, lai pārrunātu jautājumu par 112 pakalpojuma pieejamību nedzirdīgajiem.

Photo

Izsludināts plakātu konkurss par godu nedzirdīgo izglītības pamatlicēja Čārlza Mišela de l’Epē 300. gadadienai

09.03.2011

2012. gada 24. novembrī aprit trīssimt gadu, kopš dzimis abats Čārlzs Mišels de l’Epē, kurš pazīstams kā visu nedzirdīgo tēvs (tuvāk par viņu – raksta beigās).

Photo

Uzsākta ziedojumu vākšana bērniem ar īpašām vajadzībām. Ikviens var piedalīties!

09.03.2011

Mūsu vidū ir vairāk nekā desmit tūkstoš bērnu ar īpašām vajadzībām, kuri, tāpat kā citi skolēni, Latvijas skolās apgūst valodas, matemātiku, ģeogrāfiju un citas zinības. Daļai šo skolēnu svarīgā spēja dzirdēt, redzēt un saprast, ko mācību stundā stāsta skolotāji – nav iespējama.

Photo

No Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskola ziņo: būs iespējams apskatīt jauno mītnes vietu

09.03.2011

Piektdien, 25. martā, pl. 13 skolēniem, skolēnu vecākiem u.c. interesentiem būs iespēja klātienē iepazīties ar skolas kompleksa Graudu ielā 21 renovācijas darbu norisi. Gaidām visus interesentus!

Photo

Invalīdu lietu nacionālās padomes sēdē sprieda par invalīdu nodarbinātību

08.03.2011

3.martā notika kārtējā Invalīdu lietu nacionālās padomes (ILNP) sēdē, kuras laikā pēc Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) ierosinājuma notika diskusija par nodarbinātības veicināšanu. LNS šajā sēdē pārstāvēja LNS Sociālā darba struktūras vadītājs Edgars Vorslovs.

Photo

Kompleksās sociālās rehabilitācijas programmā Jūrmalā klienti attīsta savu personību

08.03.2011

LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros sociālās rehabilitācijas programma dzirdes invalīdiem turpinās, un tā regulāri tiks realizēta līdz 2012. gada 30. septembrim. Šo programmu līdz šim apguvušas jau 16 grupas.

Photo

Lielbritānijas tautas skaitīšanas mājaslapā informācija zīmju valodā

08.03.2011

Tautas skaitīšana šobrīd notiek arī Lielbritānijā. Lai visi pastāvīgie iedzīvotāji būtu informēti par šo svarīgo notikumu un izprastu tā būtību un norises gaitu, valsts centusies maksimāli izmantot modernās tehnoloģijas priekšrocības.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas