Search form

Jaunumi

Photo

“Supernova” zīmju valodā LTV 7. kanālā

8.februārī plkst. 21 : 25 LTV 7 sāksies Latvijas Televīzijas organizētā autoru un izpildītāju konkursa "Supernova" fināls, ko LTV pārraidīs ar surdotulkojumu.

Photo

Autoskola nedzirdīgajiem Daugavpilī, Valmierā un Rīgā

29.01.2020

SIA Autoskola Mobilizing nedzirdīgajiem piedāvā sākt apmācības autovadīšanas tiesību iegūšanai Daugavpilī, Valmierā un Rīgā.   

Photo

2020. gada pirmais KOPSOLĪ numurs jau ceļā pie Jums!

24.01.2020

 

Jaunais gads iezīmē jaunu sākumu ne tikai kalendārā, bet arī Latvijas Nedzirdīgo savienības dzīvē. Tās izdevums “Kopsolī” ir ieguvis jaunu izskatu un turpmāk būs 16 lappušu apjomā.

Photo

Rīdziniekiem pieejama informācija zīmju valodā par pašvaldības institūcijām

10.01.2020

No 2020. gada rīdziniekiem vairākās tīmekļa vietnēs ir pieejama informācija zīmju valodā par Rīgas pašvaldības institūcijām un to sniegtajiem pakalpojumiem.

 

Photo

Mūžībā aizgājusi LNS Goda biedre Ļubova Makuža

06.01.2020

Otrajā janvārī mūžībā devusies Latvijas Nedzirdīgo savienības Goda biedre Ļubova Makuža.

Photo

Kinoteātros sākas filmas “Dvēseļu putenis” īpašie seansi cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem

 Lai nodrošinātu pēc iespējas plašākam skatītāju lokam iespēju līdzpārdzīvot vērienīgās kara drāmas “Dvēseļu putenis” varoņiem, no 2020. gada janvāra filma Latvijas kinoteātros tiks izrādīta seansos ar subtitriem latviešu valodā, kas pielāgoti cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem. 

Photo

LTV raidījumiem «4. studija» un «Pasaules panorāma» nodrošinās surdotulkojumu

Sākot ar 2020. gadu, Latvijas Televīzija (LTV) paplašinās nedzirdīgajiem skatītājiem pieejamā satura klāstu – tam pievienosies raidījumi “4. studija” un “Pasaules panorāma”.

Photo

Mūžībā devies LNS Goda biedrs Francis Mauriņš

27. decembrī, 84 gadu vecumā mūžībā devies Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) Goda biedrs Francis Mauriņš (Rēzeknes RB).

Photo

Gadu mijā Valsts prezidenta un Ministru prezidenta uzruna ar subtitriem un filma “Ūdensbumba resnajam runcim” ar tulkojumu zīmju valodā

27.12.2019

Latvijas Televīzija gadumijā piedāvā valsts augstāko amatpersonu uzrunas ar subtitriem un ģimenes filmu ar tulkojumu zīmju valodā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas