Search form

Jaunumi

Photo

Vai mūsu dzīves kvalitāte uzlabojusies? Izsaki savu viedokli

28.10.2014

Pētījumu aģentūra FACTUM aicina LNS biedrus piedalīties aptaujā, lai noskaidrotu, kā Latvijā notiek cilvēku ar invaliditāti tiesību ieviešana, kādās dzīves jomās ir notikušas izmaiņas, vai tās ir/nav uzlabojušas cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitāti.

Par grozījumiem Darba likumā

27.10.2014

Saeima 23. oktobrī galīgajā lasījumā pieņēma apjomīgus grozījumus Darba likumā, kas paredz noteikt jaunus pienākumus, atbildību un tiesības gan darba ņēmējiem, gan darba devējiem.

Photo

Aicinājums piedalīties Nedzirdīgo filmu konkursā! (video)

22.10.2014

Latvijas Nedzirdīgo savienības kultūras joma tiek paplašināta ar jaunu mākslas žanru – kinomāksla. Šis žanrs ir ļoti populārs nedzirdīgo vidū Eiropā un pasaulē. Pat Lietuvā un Igaunijā tas īstenojas jau otro gadu.

Photo
Photo
Photo

Rīgas RB Tukuma grupa dodas uz Pūri

20.10.2014

Lai gan 19. oktobrī bija ilgstošs lietus un drēgns laiks, tomēr 20 tukumnieki devās ekskursijā uz Šokolādes muzeju un ražotni Pūrē, Tukuma novadā.

Photo

Pasūti Kopsolī arī tu – jo ātrāk, jo labāk

17.10.2014

No 1. oktobra Latvijas pastā sākusies visu preses izdevumu abonēšana 2015. gadam, to skaitā arī KOPSOLĪ. Vairāki LNS biedri visam gadam to jau pasūtījuši. Paldies viņiem, bet gaidām arī visus pārējos!

Photo
Photo
Photo

Noslēdzies projekts „Deja vieno”

14.10.2014

Reizē ar Pasaules nedzirdīgo dienas svinēšanas pasākumiem ir noslēdzies deju kolektīva Bānītis rīkotais un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros finansētais projekts “Deja vieno”.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas