Search form

Interesanti fakti

Photo

Šons Forbss: pārveido populāru mūziķu dziesmas zīmju valodā (video)

30.09.2011

Šons Forbss, vēl studējot Ročesteras Tehniskajā institūtā Ņujorkā, nodibinājis nedzirdīgo mākslinieku sadarbības tīklu D-Pan (www.d-pan.com), kura mērķis ir adaptēt ( pārveidot) populāru mūziķu dziesmas zīmju valodā.

Photo

Grupas „Kiss” dalībnieks Pauls Stenlijs mūziku dzird citādāk

16.06.2011

Neraugoties uz dažādiem dzīves šķēršļiem – traumām, ievainojumiem, slimībām un citām nelaimēm – ir cilvēki, kas spējuši likt lietā savu iekšējo spēku un rast izturību savu mērķu īstenošanai.

Photo

Talantīgās maskavietes sasniegumi glezniecībā

01.06.2011

Jekaterina Kricka (18) sekmīgi mācās vienā no Maskavas nedzirdīgo skolām, nodarbojas ar vieglatlētiku, ir soliste melodziesmu ansamblī. Taču viņas galvenā aizraušanās – tēlotājmāksla, glezniecība. Bet tā sākās šādi!

Photo

Mišels Hobss: Šeit jums uzskatāms pierādījums, ka jebkas iespējams, ja esi pareizi noskaņojies

20.05.2011

Viņš nedzird savu slīdošo slidu skaņu un nedzird arī trenera saucienus. Tā vietā ātrslidotājs dzird savu sirdi un ieklausās tajā. Tā saka – tu esi īstajā laikā un vietā.

Photo

Kristaps Legzdiņš : gandarīts par uzvaru pasākuma „Amatnieku svētki 2011” logo konkursā

30.03.2011

Nesen noslēdzies profesionālās izglītības iestāžu jauniešu pasākuma „Amatnieku svētki 2011” logo konkurss.

Photo

Nedzirdība nav šķērslis pasaules apceļošanai (video)

23.03.2011

Šovs „Krāsaini sapņi” ir beidzies. Daudziem Latvijas nedzirdīgajiem tas bijis kā seriāls pusgada garumā. Lai mazinātu skumjas, piedāvājam jaunu seriālu – ceļojumu pa pasauli ar nedzirdīgā cilvēka acīm.

Photo

Nedzirdīgā māmiņa saraksta grāmatu (video)

17.03.2011

Antonetei Abamontei, divu dzirdīgu bērnu mammai, mātes pienākums vien licies par maz. Viņa sarakstījusi grāmatu par kādu sev tuvu un pazīstamu tēmu – nedzirdīgo kultūru.

Photo

Nedzirdīga meitene spēlē vairākus mūzikas instrumentus

07.01.2011

16 gadu vecumā Eimija Luisa Padoka zaudēja dzirdi vienā ausī, taču nu viņa ir pilnīgi nedzirdīga un informāciju nolasa tikai no lūpām. Un tomēr viņas dzīvē palikusi mūzika…

Photo

Jolanta Znotiņa Čehijā: studē un filmējas muzikālajos videoklipos (video)

05.01.2011

Mūsu tautiete Jolanta Znotiņa pašlaik studē Janāčeka Mūzikas un skatuves mākslas akadēmijas Teātra fakultātes Nedzirdīgo aktiermākslas bakalaura programmas trešajā kursā. Šovasar jūnijā viņa gatavojas beigt šo augstskolu.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas