Search form

31.01.2017

Drukāt

Jauniešu brīvā diskusija par aktuāliem seksualitātes jautājumiem

27. janvārī LNS Jauniešu centrs rīkoja lekciju – diskusiju jauniešiem par tēmu “Aktuālie seksualitātes jautājumi mūsdienu sabiedrībā”, kuru vadīja seksologs un pārmaiņu treneris Artūrs Šulcs. Tajā piedalījās 34 jaunieši.


Lekcija jeb diskusija notika brīvā gaisotnē. Vispirms Artūrs Šulcs iepazīstināja ar sevi, pastāstīja par savu pašreizējo darbu. Liels pārsteigums visiem bija jau pašā sākumā, uzzinot, ka viņš strādā arī  kriminālizmeklēšanas darbā.

Iesākot sarunu, viesis izvirzīja jautājumu par to, kas ir seksualitāte, kā to attīstīt ar dejas, smaržu, kustību utt. palīdzību. Viņš atbildēja uz visiem jauniešu jautājumiem, un viņi saņēma plašu informāciju par seksualitātes nozīmi cilvēka dzīvē, par seksa baudīšanu, pozām, par dažādām  problēmām utt. Seksologs sniedza vairākas pamācības un praktiskus demonstrējumus, piemēram, kā uzbudināt sievieti ar šalles palīdzību, kā rīkoties ar dzimumakta brīdī utt.

Jauniešiem šī tikšanās patika, bija ļoti noderīga un aktuāla. It īpaši tādēļ, ka tā notika diskusijas veidā – bez prezentācijām un teorijām, kur varēja  brīvi uzdot dažādus jautājumus, arī pajokot un pasmieties.

Kāda dalībnieka domas par šo nodarbību:

Piedaloties nodarbībā, bija interesanti uzzināt daudz ko jaunu. Sapratu, ka mums, jauniem cilvēkiem, vajag vēl daudz mācīties. Jaunietim pašam jābūt labam, lai veidotu labas attiecības ar partneri, piemēram,  vajag censties būt kopā ar savu iecerēto, kaut vai dejot vai braukt kādā mazā ceļojumā. Atpūsties vairāk dabā, jo tas ir labākais veids, kā iepazīt labāk savu otru pusīti.

 Uzzināju arī, kā pareizi un radoši veidot dzimumattiecības. Sapratu, cik svarīgs sievietes un vīrieša attiecībās ir sekss.  Man bija interesanti atklāt to, ka sievietes attiecībās ir tik jūtīgas. Paldies seksologam, ka viņš sniedza labus piemērus un saprotamus skaidrojumus dzimumattiecību veidošanā.”

 

Informē: LNS Jauniešu centrs
Foto: Kristaps Legzdiņš


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas