Search form

04.08.2017

Drukāt

Atgriežas „Trakie piedzīvojumi bez tehnoloģijām nr.2” (foto, video)

21. – 23. jūlijā LNS Jauniešu centrs otro reizi organizēja vasaras pasākumu „Trakie piedzīvojumi bez tehnoloģijām nr.2”.


Pagājušajā gadā pasākums notika vienā vietā, bet šogad bija mazliet savādāk. Pārgājiens notika trīs dienas, un katra diena bija citā vietā. Mēs gājām no Mērsraga līdz Engurei, otrajā dienā – Bērzciemam. Piedalījās 15 jaunieši.

Pirmajā dienā mūsu autobuss iekļuva sastrēgumā. Tomēr nonācām  Mērsragā,  uzcēlām  ērtās vietās teltis. Protams, savācām no visiem telefonus. Tika izlozēts un izveidots komandu sastāvs – katrā 3 cilvēki. Lai jaunieši nebūtu atkarīgi no telefona, vairāk savstarpēji komunicējām, sarunājāmies ar sen neredzētiem draugiem, pļāpājām par visu ko, pasēdējām pie kopīgā ugunskura.

Otrajā dienā  agri cēlāmies. Bija rīta rosme, un devāmies pārgājienā. Vispirms apskatījām Mērsraga bāku, akmeņaino zemesragu un smilšu pludmali. Tad katra komanda patstāvīgi devās līdz Bērzciemam, kur notika dažādas aktivitātes, spēles un nakšņošana. Un, protams, ka bija  jāiet garākā pārgājienā –  apmēram 13 km. Daži ātri nogura, jo saule karsēja visu dienu. Tomēr visi aktīvi piedalījās Kristīnes organizētajās netradicionālajās spēlēs. Vakarā vēl uzcepām ugunskurā desiņas un baltos zefīrus.

Pēdējā dienā turpinājās pārgājiens –  no Bērzciema līdz Engurei, apmēram 9 km. Jāatzīst,  visiem sāpēja kājas, pamatīgi nogurdināja saules karstums. Galapunktā  apbalvojumu saņēma uzvarētājkomanda,  bet visi pārējie –  apliecinājumu par piedalīšanos pārgājienā.

Rezultāti: 1. vietu ieguva „Gaidām NLO” (Krista Blīgzna, Artūrs Beitiks, Valters Rutko), otro vietu „OK” (Kristaps Legzdiņš, Elīna Žurakovska, Rolands Bruģmanis). Jāteic, viņi varēja būt pirmie, bet nokavēja sākumu un saņēma 5 mīnusa punktus. 3. vietā „JLJ” (Jānis Skudra, Loreta Krūka, Jānis Bruģmanis).

Pēc apbalvojuma pārrunājām šo pārgājienu. Visiem ļoti patika. Jaunieši vēlas nākošgad braukt ar laivu vai plostu pa upi. Cerēsim, ka nākošgad būs vēl labāks pasākums. Tiksimies pēc gada!

Vairāk foto šeit.

 

Teksts: Kristaps Legzdiņš
Foto un video: LNS JC arhīva


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas