Search form

Jauniešiem

19.10.2016

Vērienīgais Baltijas Nedzirdīgo jauniešu festivāls noticis! (video, foto)

Baltijas nedzirdīgie jaunieši šogad tikās savā otrajā festivālā. 15.oktobrī KC “Rītausma” veidojās ļoti gara rinda pie ieejas šajā pasākumā. Tas bija tāds ļaužu pieplūdums, ka pietrūka vietas, kur likt mēteļus. Bija ieradušies apmeklētāji ne tikai no Baltijas, bet arī no citām Eiropas valstīm.

13.10.2016

Jaunieši apgūst zīmju valodu darbnīcā

Starptautiskajā nedzirdīgo nedēļā LNS Jauniešu centrs noorganizēja Zīmju valodas darbnīcas nodarbības.

30.09.2016

Jaunieši Erasmus+ apmācībās Maltā

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības ERASMUS+ programmas apmācībās eksotiskajā Maltā no 30. augusta līdz 4. septembrim piedalījās 26 jaunieši no Latvijas, Lietuvas, Vācijas, Somijas, Maltas, Beļģijas, Skotijas, Īrijas, Anglijas, Francijas, kā arī pats apmācību vadītājs no Nīderlandes.

05.09.2016

Baltijas jaunieši tiksies festivālā Rīgā

Baltijas Nedzirdīgo jauniešu festivāls šogad 15. oktobrī pulcēs dalībniekus Rīgā.

18.08.2016

Jaunieši radoši pilnveidojas Itālijā (foto)

Turīnā, Itālijā, 26. jūnijā – 6. jūlijā norisinājās apmācību kurss "Signs in Europe II", kas notika projekta "Erasmus +" ietvaros. Šajā projektā piedalījās 60 dalībnieki no partnervalstīm – Itālijas, Latvijas, Bosnijas, Turcijas, Maķedonijas, Baltkrievijas, Rumānijas un Armēnijas.

15.08.2016

Iespēja apgūt starptautiskās zīmes

Pēc LNS Rīgas biedru lūguma Pasaules Nedzirdīgo nedēļas ietvaros piedāvājam starptautisko zīmju darbnīcu.

10.08.2016

Eiropas junioru nometnē Norvēģijā (foto)

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība (EUDY) sadarbībā ar Nedzirdīgo tautskolu un apmācību centru 19. – 26. jūlijā sarīkoja Eiropas līmeņa nometni nedzirdīgajiem junioriem 13 – 17 gadu vecumā.

09.08.2016

Jauniešu nometnē Zviedrijā

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības (EUDY) jauniešu (18 – 30 gadu vecumā) nometne tiek organizēta reizi divos gados. Tā šogad notika 8. – 17. jūlijā Leksandā, Zviedrijā. Šoreiz nometnes tēma bija “Diversity in the Minority” (Dažādība mazākumā). Tur piedalījās 5 LNS Jauniešu centra pārstāvji: Varis Salmiņš, Laila Annija Intsone, Jānis Glušņonoks, Armands Hildebrants un Marģers Krūziņš.

08.08.2016

Kaut kas nebijis: Jauniešu trakie piedzīvojumi bez tehnoloģijām (video)

Koši krāsainajos vasaras mēnešos ir iespējas piedalīties daudzveidīgās vasaras nodarbēs –āra peldēšanā, sporta aktivitātēs, ogu un sēņu lasīšanā, ceļojumos gan Latvijā, gan citās valstīs un vēl daudzās citās.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas