Search form

Jauniešiem

28.04.2016

Jaunieši piedalās “Papardes zieda” nodarbībās

LNS Jauniešu centrs 15. aprīlī sadarbībā ar asociāciju “Papardes zieds” noorganizēja nodarbību par seksualitātes tēmu. Tajā piedalījās 22 jaunieši. Pasākumu vadīja asociācijas lektori Gatis Pavārs un Rita Kubliņa.

26.04.2016

Jaunieši tiekas projekta “Signs in Europe II” ietvaros (foto)

Sadarbībā ar Baltijas Reģionālo fondu LNS jauniešu centrs piedalās “Erasmus+” projektā Signs in Europe II ( Zīmju valoda Eiropā II). Februārī tā pārstāvji bija  pieredzes apmaiņā Itālijā. Bet 1.– 3. aprīlī uz šī projekta partneru tikšanos Minskā, Baltkrievijā kā  pārstāve devās Lilita Logina ar tulku Anitu Strazdiņu. Informē Lilita Logina!

22.04.2016

Projekta “LNS jauniešu centra kapacitātes pilnveide” realizācijas rezultāti

Projekta “LNS jauniešu centra kapacitātes pilnveide” 3. aktivitātes “LNS JC darbības materiāli tehniskā stiprināšana. Informatīvo materiālu izveide un izvietošana LNS mājaslapā” ietvaros sagatavoti informatīvie materiāli par LNS Jauniešu centra (LNS JC) darbību.

19.04.2016

Inovāciju konference darbā ar jauniešiem 2016 – pirmoreiz nodrošināts surdotulkojums

Jau ceturto gadu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” organizē ikgadējo konferenci par inovācijām darbā ar jauniešiem, un šogad tā notiks 20. aprīlī, no plkst. 9.30. Šogad padomāts arī par cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem – pirmo reizi tiks nodrošināts zīmju valodas tulkojums.

19.04.2016

LNS Jauniešu centrs piedalīsies festivālā “Jaunieši iesaistās”

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar dažādām organizācijām aicina jauniešus no visas Latvijas uz Latvijas jauniešu NVO festivālu “Jaunieši iesaistās”, kas notiks 22. aprīlī RISEBA Arhitektūras un dizaina centrā H206 (Ūdens ielā 6). Šis pasākums notiks visas dienas garumā – plkst.12.20 – 23.20. Ikvienam būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs.

11.04.2016

Asociācija „Papardes zieds” aicina uz nodarbībām (video)

LNS Jauniešu centrs piedāvā jauniešiem asociācijas „Papardes zieds” nodarbības par seksuālās veselības jautājumiem un mīlestības attiecību veidošanu.

01.04.2016

Mūsējie piedalās integratīvā pasākumā kopā ar dzirdīgajiem jauniešiem

30. martā Jauniešu studijā Bambuss notika interaktīva nodarbība “Es un Tu – starpkultūrā”. Tajā piedalījās arī 3 pārstāvji no mūsu Jauniešu centra.

29.03.2016

Jauniešu projekta aktivitātes sasniedz kulmināciju – sagatavots stratēģiskais darbības plāns 2016. – 2020. gadam (video)

Šī gada sākumā aizsāktais Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansētais LNS projekts “LNS Jauniešu centra kapacitātes pilnveide” tuvojas noslēgumam.

01.03.2016

LNS jaunieši sarīkoja Hipiju ballīti

LNS Jauniešu centrs 20. februārī organizēja atpūtas pasākumu „Hipiju balle” jauniešiem.

04.02.2016

Jauniešu apmācības projektā noslēgušās (video, foto)

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansētais LNS projekts „LNS Jauniešu centra kapacitātes pilnveide” ir sekmīgi uzsācis darbību un šī gada janvārī ir ieviesta pirmā aktivitāte „Praktiskās apmācības „Darbs ar jauniešiem. No vīzijas līdz rīcības plānam”.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas