Search form

Jauniešiem

23.04.2018

Jaunieši bez darba. Uzņēmumi bez darbiniekiem. Jauniešu un darba devēju debates 26.aprīlī

Latvijā katrs desmitais jaunietis ir bez darba. Turpretī uzņēmumiem trūkst labu darbinieku. Kāpēc radusies tāda situācija un kā to atrisināt? Atbildes meklēsim jauniešu un darba devēju debatēs 26.aprīlī. Debates noritēs jauniešu iniciatīvas #PanākumuSkola ietvaros, kuru Latvijā organizē Coca-Cola HBC Latvia kopā Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK).

20.03.2018

Kā tas ir – stopot pa Eiropu?

LNS Jauniešu centrs 16. martā LNS ēkas 2.stāvā organizēja “Vasaras piedzīvojumu ar stopiem pa Eiropu” un spēļu vakaru līdz rītam. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 35 jaunieši.

15.03.2018

Vasaras junioru nometne Slovākijā (video)

Eiropas Nedzirdīgo Jauniešu savienība (EUDY) sadarbībā ar Slovākijas Nedzirdīgo savienības Jauniešu klubu no 21. līdz 29.jūlijam organizē EUDY junioru nometni “IDENTITY OF THE DEAF” (“Nedzirdīgo identitāte”), Tesarē, Slovākijā.

15.03.2018

Fantastiski un neaizmirstami piedzīvojumi Erasmu+ jauniešu apmaiņas projektā “Language of tolerance” (foto)

No 2018.gada 24.februāra līdz 4.martam Polijā, Poroninas pilsētiņā norisinājās Erasmus+ projekts “Language of tolerance” (no angļu valodas – “Iecietības valoda”), kurā piedalījās 12 jaunieši no Latvijas, 8 jaunieši no Itālijas un 22 jaunieši no Polijas. Projekta organizētāji un realizētāji bija jaunieši no organizācijas Fundacja “Manufaktura Dobrych Pomysłów” prezidenta Davida Ignalska vadībā.

09.03.2018

Jauniešu vasaras nometne Rumānijā (video)

Jauniešiem iespēja piedalīties Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības jauniešu nometnē Rumānijā.

28.02.2018

Ceļojumu vakars LNS Jauniešu centrā (video)

LNS Jauniešu centrs 23. februārī LNS ēkas 2.stāvā organizēja “Ceļojumu vakaru”. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 40 jaunieši.

12.02.2018

LNS Jauniešu centra pārstāves Kristīne un Maira saņem EUDY sertifikātu cilvēktiesību apmācībā.

LNS Jauniešu centra jaunieši Krista Kristīne Magone un Maira Bruže piedalījās EUDY organizētajā Erasmus+ cilvēktiesību apmācībās. Apmācības tika sadalītas divos moduļos: pirmais modulis notika Sliemā, Maltā no 29.augusta līdz 2.septembrim, bet otrais modulis notika Rīgā no 31.janvāra līdz 3.februārim.

01.02.2018

Nedzirdīgie un vājdzirdīgie jaunieši piedalās projektā “PROTI UN DARI!”

Pēc Rīgas domes Labklājības departamenta sadarbības piedāvājuma kopš 2017. gada vasaras Latvijas Nedzirdīgo savienība (LNS) iesaistās projekta “PROTI un DARI!” īstenošanā Rīgas pašvaldībā.

26.01.2018

Jaunumi vecākiem: Šovasar notiks Eiropas nedzirdīgo junioru nometne Slovākijā!

Eiropas Nedzirdīgo Jauniešu savienība (EUDY) sadarbībā ar Slovakijas Nedzirdīgo savienības Jauniešu klubu no 21. līdz 29.jūlijam organize EUDY junior nomerni “IDENTITY OF THE DEAF” (“Nedzirdīgo identitāte”), Tesarē, Slovākijā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas