Search form

Jauniešiem

08.03.2017

Jauniešiem spēļu vakars – līdz agram rītam

LNS Jauniešu centrs 24. februāra pēcpusdienā visus interesentus saaicināja uz spēļu vakaru. Pasākuma dalībnieki tā aizrāvās ar spēlēm, ka tās beidzās tikai nākamās dienas agrā rītā.

21.02.2017

Jaunieši! Vai šaubāties par savu izvēli nākotnei? Aizejam uz izstādi “SKOLA 2017”!

Ja vēlaties apgūt kādu profesiju pēc pamatskolas vai vidusskolas beigšanas, bet nezināt, kāda un kur tā būtu un jums nav nepieciešama informācija. Iespēja ir to uzzināt!

06.02.2017

Ziņa vecākiem: Eiropas nedzirdīgo bērnu nometne šovasar Slovākijā!

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība (EUDY) sadarbībā ar Slovākijas Nedzirdīgo savienības Jauniešu klubu no 8. līdz 15. jūlijam organizē EUDY bērnu nometni par tēmu “THE IDENTITY OF A YOUNG DEAF CHILD” (“Nedzirdīgo jaunāko bērnu identitāte”), Prašnikā – Dubravā, Slovākijā.

06.02.2017

EUDY meklē nedzirdīgus organizatorus (video)

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība (EUDY) meklē 4 jauniešus – EUDY jauniešu nometnes organizatorus. Plānotā nometne notiks 2018.gadā, Rumānijā.

02.02.2017

LNS Jauniešu centrs saņem atzinības rakstu “Uzlecošā zvaigzne”

31. janvārī Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” sadarbībā ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentu rīkoja Jaunatnes līdzdalības balvas pasniegšanas ceremoniju Rīgas “Vis-Kaņierīgākajā” telpā – Tējnīcā “Materia”.

31.01.2017

Jauniešu brīvā diskusija par aktuāliem seksualitātes jautājumiem

27. janvārī LNS Jauniešu centrs rīkoja lekciju – diskusiju jauniešiem par tēmu “Aktuālie seksualitātes jautājumi mūsdienu sabiedrībā”, kuru vadīja seksologs un pārmaiņu treneris Artūrs Šulcs. Tajā piedalījās 34 jaunieši.

22.12.2016

LNS Jauniešu centrs uzņemts Latvijas Jaunatnes padomē

LNS Jauniešu centrs ir ieinteresēts paplašināt darbību, tāpēc iesniedza pieteikumu Latvijas Jaunatnes padomē (LJP), lai iestātos tajā. LNS Jauniešu centra vadītājs Kristaps Legzdiņš 18. decembrī piedalījās LJP 22 dalīborganizāciju pārstāvju sapulcē. Sapulces dalībnieki vienbalsīgi nolēma LNS Jauniešu centru uzņemt Latvijas Jaunatnes padomes saimē.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas