Search form

Jauniešiem

30.03.2017

Spēļu vakars atkal līdz rītam – būs vēl! (foto)

LNS Jauniešu centrs 24.martā vēlreiz rīkoja spēļu vakaru visiem interesentiem. Var redzēt, ka šādas pēles vēl joprojām patiešām aizrauj dalībniekius, jo tās atkal beidzās agrā rītā – pat vienu stundu vēlāk nekā pirmajā reizē.

17.03.2017

Jauna ziņa vecākiem: Eiropas nedzirdīgo bērnu nometne šovasar Slovākijā!

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība (EUDY) sadarbībā ar Slovākijas Nedzirdīgo savienības Jauniešu klubu no 8. līdz 15. jūlijam organizē EUDY bērnu nometni par tēmu “THE IDENTITY OF A YOUNG DEAF CHILD” (“Jaunāko nedzirdīgo bērnu identitāte”), Prašnikā – Dubravā, Slovākijā.

17.03.2017

Rīdzinieki vēroja ukraiņu nedzirdīgā režisora filmu „Reiz Sanktpēterburgā”

11. martā kinoteātrī “KSuns” notika ukraiņu nedzirdīgā režisora un aktiera Jurija Gorjanska filmas „Reiz Sanktpēterburgā” demonstrācija, kuru apmeklēja vairāk nekā 150 skatītāju.

16.03.2017

Jaunieši no dažādām valstīm iepazīstas ar LNS Jauniešu centra darbu

6. martā Invalīdu un viņu draugu apvienībā "Apeirons" notika Eiropas Savienības programmas Erasmus+ līdzfinansētā projekta "Access-ability inspectors" (Pieejamības inspektori) ietvaros organizēta tikšanās. Tās laikā tika gatavota apmācību programma kopīgu iekļaujošu aktivitāšu veidošanai jauniešiem ar un bez invaliditātes.

08.03.2017

Jauniešiem spēļu vakars – līdz agram rītam

LNS Jauniešu centrs 24. februāra pēcpusdienā visus interesentus saaicināja uz spēļu vakaru. Pasākuma dalībnieki tā aizrāvās ar spēlēm, ka tās beidzās tikai nākamās dienas agrā rītā.

21.02.2017

Jaunieši! Vai šaubāties par savu izvēli nākotnei? Aizejam uz izstādi “SKOLA 2017”!

Ja vēlaties apgūt kādu profesiju pēc pamatskolas vai vidusskolas beigšanas, bet nezināt, kāda un kur tā būtu un jums nav nepieciešama informācija. Iespēja ir to uzzināt!

06.02.2017

Ziņa vecākiem: Eiropas nedzirdīgo bērnu nometne šovasar Slovākijā!

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība (EUDY) sadarbībā ar Slovākijas Nedzirdīgo savienības Jauniešu klubu no 8. līdz 15. jūlijam organizē EUDY bērnu nometni par tēmu “THE IDENTITY OF A YOUNG DEAF CHILD” (“Nedzirdīgo jaunāko bērnu identitāte”), Prašnikā – Dubravā, Slovākijā.

06.02.2017

EUDY meklē nedzirdīgus organizatorus (video)

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība (EUDY) meklē 4 jauniešus – EUDY jauniešu nometnes organizatorus. Plānotā nometne notiks 2018.gadā, Rumānijā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas