Search form

15.09.2017

Drukāt

Gaidāmās Nedzirdīgo dienas svētku noskaņā iznācis “Kopsolī” septembra numurs

Photo

Lasot rakstus, varēsiet uzzināt daudz jaunumu par to, kas notiek nedzirdīgo dzīvē ne tikai Latvijā, bet arī plašā pasaulē. Sniedzam īsu pārstāstu par “Kopsolī” 9. numura saturu!


Pirmajā lappusē ( un tālāk 4. lpp.) LNS pārstāvju – eksprezidenta Edgara Vorslova un zīmju valodas tulces Danas Kalpiņas – Geidas iespaidi un secinājumi par apspriesto, uzzināto un secināto ANO Personu ar invalditāti tiesību komifejas sesijā Ženēvā, Brieselē.

9. numurā publicētas divas svarīgas programmas:

Starptautiskā nedzirdīgo nedēļas pasākumu afiša 18. – 23.09 un LNS darbības statēģija 2017. – 2021. gadam ar LNS prezidentes Sandras Gerenovskas interviju par LNS prioritātēm šajā periodā.

Ir arī raksts par LNS jaunās valdes pirmo sēdi.

Priecīgajā dienā – 1. septembrī LNS vadība sveica skolēnus jaunajā mācību gadā Valmieras un Rīgas skolā. Novēlēsim arī mēs labas sekmes visiem, kuri mācās.

Biedrību ziņas lasot, redzams, ka kopīgi notiek dažādi interesanti pasākumi – svin grupu jublejas, dodas ekskursijās, sēņo, piedalās veselīgās nodarbībās, uzņem viesus utt.

Arī jaunieši aktīvi piedalās dažādos projektos – par vienu notiem (ERASMUS) varat izlasīt.

Kāpēc svinam Nedzirdīgo dienu, kā tā radās, kā veidojusies un attīstījusies pasaules nedzirdīgo kopiena – arī par to varēsiet uzzināt no KS un apzināties, ka spēks ir tieši kopienas saliedētībā, neatlaidīgi tiecoties uz skaidru un aktuālu mērķi – nedzirdīgo dzīves kvalitātes uzlabošanu.

Par savu jauno lomu profesionālas teātra aktries gaitās stāsta Jolanta Znotiņa, bet par garo pārgājienu gar jūru pārdomās dalās Zane Kristapsone.

Arī sportam atvēlēta savu lappuse, bet noslēgumā kā vienmēr sveikti jublāri, var iepazīties ar biedrību pasākumu plānu oktobrim un izlasīt vēl šo to citu noderīgu.

Atgādinājums: ja vēlaties saņemt Kopsolī drukātā veidā – uz papīra, tas jāpasūta Latvijas pastā vai redakcijā (saņemšanai uz vietas).

Nākamais numurs iznāks 20. oktobrī.

 

Uz redzēšanos Kopsolī slejās jums saka KS veidotāji: redaktore Ilze Kopmane, ziņu korespondents Zigmārs Ungurs, datordizainers Juris Grundulis.
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas