Search form

06.10.2017

Drukāt

NVA aicina iesaistīties Atvērto durvju dienās personām ar invaliditāti

Photo

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 2017. gada 30. oktobra līdz 10. novembrim aicina darba devējus un darba ņēmējus ar invaliditāti piedalīties NVA Atvērto durvju dienās.


NVA mērķis ir mazināt sabiedrībā valdošos aizspriedumus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām, sekmēt viņu iesaistīšanos darba tirgū un vispār sabiedrībā notiekošajos procesos.

NVA organizēs darba meklētāju ar invaliditāti viesošanos uzņēmumos un iestādēs, kur darba devēji iepazīstinās darba meklētājus ar iespējamo darbavietu, kolektīvu un darba pienākumiem.

Iespējamam darba devējam no 2017. gada 5.oktobra līdz 25. oktobrim jāiesniedz pieteikums (veidlapa pielikumā) NVA filiālē pēc darbavietas atrašanās vietas (saraksts pielikumā).

Aicināti pieteikties arī NVA nereģistrējušies darba meklētāji ar invaliditāti – viņiem no 2017. gada 12. oktobra līdz 27. oktobrim NVA filiālē jāiesniedz pieteikums (veidlapa pielikumā).

NVA šo pasākumu organizē, lai palīdzētu satikties darba devējiem ar darba meklētājiem, veicināt cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību Latvijas darba tirgū.

Kontaktpersona: NVA Darba meklēšanas atbalsta nodaļas eksperte Dina Lilisone, tālrunis 67021822, e-pasts: [email protected]

Pielikumā:

Personas pieteikuma veidlapa

Darba devēja pieteikuma veidlapa

NVA filiāļu kontaktinformācija

 

No NVA paziņojuma šo rakstu sagatavoja: LNS Informācijas nodaļa


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas