Search form

24.09.2012

Drukāt

Tas notika vienas dienas talantu šovā (foto)

Uz nepacietīgi gaidīto vienas dienas talantu šovu KC „Rītausmā” 22. septembrī sapulcējās pilna zāle skatītāju. Visus ļoti interesēja, kuri ir tie, kas tika cauri atlases sietam un piedalīsies šovā.


Programmā tika ietverti 16  priekšnesumi, un  dalībnieki uzstājās gan pa vienam, gan pāros, gan grupās. Žūrijā: Arnolds Pavlins, Sandra Gerenovska, Regīna Rizika un Ieva Rusule.
 
 
Pēc visu priekšnesumu  parādes 8 labākie numuri piedalījās finālā. Tie bija: Aleksandrs Altuhovs, Līga Bauere, Laura Gaile, Guna Priede ar grupu, Elbrotes, Liniņas, Lasmanes trio, Mārtiņš Lange, Valdis Voitkevičs ar grupu un Anda Tīdemane ar Lieni Čerepko. Finālā visi atkārtoja savus priekšnesumus ar nelielām izmaiņām.
 
 
Pēc balsu skaitīšanas un skatītāju balsojuma paziņoja uzvarētāju – tas bija Mārtiņš Lange ar deju „Robots”. Otrajā vietā Valdis Voitkevičs ar grupu, bet trešajā vietā – Anda Tīdemane un Liena Čerepko.
 
 
LNS prezidents Arnolds Pavlins savu speciālo balvu veltīja Airitai Krasnai no Smiltenes biedrības, kurai piedalīšanās šovā prasīja vislielāko uzdrošināšanos un gribasspēku.
 
 
Plašāks apraksts par šova norisi būs publicēts „Kopsolī” 10. numurā.
 

Vairāk foto - galerijā.
 
 
Teksts: Zigmārs Ungurs
Foto: Valdis Krauklis

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas