Search form

Jaunumi

Photo

Jaunākās ziņas par Valmieras skolu

27.10.2017

LNS laikraksta “Kopsolī” oktobra numurā LNS viceprezidentes Ineses Immures rakstā “Valmieras skola uz pārmaiņu sliekšņa” jau ziņojām par Valmieras pilsētas Domes lēmumu izveidot jaunu speciālās izglītības iestādi Valmierā, apvienojot Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolu – attīstības centru (VVBIVS-AC) un Valmieras pilsētas speciālo pirmsskolas izglītības iestādi “Bitīte” (SPII “Bitīte”).

Photo

Žurnālā “IR”: Par atbalstu jaunajām nedzirdīgām māmiņām

26.10.2017

”Gunta iekāpa automašīnā un raudāja. Asaras pašas lija. Tik spēcīgs bija pārdzīvojums pirmajās dzemdībās, kurās viņa piedalījās kā atbalsta persona nedzirdīgai māmiņai…” – tā sākas sākas raksts žurnāla “IR” 12. oktobra numurā.

Photo

Kopā vairāk nekā tūkstoš apmeklētāju visos pasākumos (video)

25.10.2017

Šī gada Nedzirdīgo dienai bija veltīta plaša un interesanta dažādu aktivitāšu programma nedēļas garumā. Programmas realizācijā piedalījās pašmāju un ārzemju vieslektori, LNS amatiermākslas kolektīvu dažādu žanru pārstāvji no visas Latvijas. Arī apmeklētāji ieradās no visām reģionālām biedrībām.Piedāvājam noskatīties videomateriālu par šo notikumu.

Photo
Photo
Photo

LNS Jauniešu centrs īsteno neformālu pasākumu “Ideju laboratorija” (foto, video)

09.10.2017

2017. gada 30.septembrī “Rītausmā” notika LNS Jauniešu centra ( tālāk – JC) rīkotais neformālais pasākums “Ideju laboratorija”, kurā galvenais notikums bija JC konference. Tajā ievēlēja jaunu JC vadītāju un viņas komada.

Photo

NVA aicina iesaistīties Atvērto durvju dienās personām ar invaliditāti

06.10.2017

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 2017. gada 30. oktobra līdz 10. novembrim aicina darba devējus un darba ņēmējus ar invaliditāti piedalīties NVA Atvērto durvju dienās.

Photo

Atgādinām, ka nedzirdīgie nelaimes gadījumā var izsaukt 112

05.10.2017

Latvijā nedzirdīgi cilvēki var izsaukt policiju, ātro palīdzību, ugunsdzēsējus un gāzes dienestu, sūtot īsziņu uz 112.

Photo

Par mums LTV! (video)

02.10.2017

LNS mājaslapā jau ir ievietots aicinājums balsot un palīdzēt Latvijas projektam “Nepalikt vieniem klusumā” tikt atzinīgi novērtētam Eiropas RegioStars konkursā. Pirmoreiz Latvijas projekts nodots visu ES iedzīvotāju balsojumam, un tas gods ticis tieši LNS!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas