Search form

12.12.2013

Drukāt

Tukumā mūsējos ciena

Uz Starptautiskās Invalīdu dienas pasākumu savā pilsētā šogad Tukuma biedri tika īpaši uzaicināti. Vēl vairāk – viņiem bija uzticēta visa pasākuma priekšnesumu programma!


Šāds pasākums tur notiek katru gadu, diemžēl pagājušajā gadā mūsu vietējie biedri no Rīgas biedrības Tukuma grupas nepiedalījās, jo bija jābūt citā LNS pasākumā.  
 
 Citos gados parasti ar priekšnesumiem uzstājās vairāku organizāciju pašdarbnieki, jo novadā ir daudz dažādu sabiedrisko organizāciju. Taču Tukuma novada dome bija ievērojusi, cik mūsējie aktīvi darbojas, kā organizē ekskursijas, pasākumus, pašdarbību utt., tāpēc painteresējās, vai spēsim vieni paši aizpildīt visu vakara programmu.
 
 Rīgas biedrības vadītāja Māra Lasmane apliecināja, ka spēsim. Tā nu 7. oktobrī uz Invalīdu dienas pasākumu tukumniekiem palīgā devās arī jelgavnieki un rīdzinieki. Viņi visi kopā  skatītājiem sniedza astoņus priekšnesumus. Publika sastāvēja pārsvarā no vietējo nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, domes amatpersonām. Izjūtot lielo atbildību, ar īpašu prieku un entuziasmu uzstājās gan jelgavnieki, gan tukumnieki, gan rīdzinieki.
 
 
 Publikai ļoti patika, daudzi ar asarām acīs skatījās Maigas un Jura Elbrotu izpildīto melodeklamāciju „Miglā asaro logs”. Savukārt Tukuma domes priekšsēdētājs Juris Šulcs bija sajūsmā un aicināja Latvijas Nedzirdīgo savienību rīkot Tukumā tradicionālo pašdarbības festivālu.
Tukumā nevalstisko organizāciju, tostarp arī LNS RB Tukuma grupas rīcībā, ir vesels nams, kur tās izmitinātas bez maksas, jo tas daudzām ir  svarīgi, ka par telpām nav jāmaksā, un arī  izdevīgi, ka turpat blakus ir citas organizācijas – var viegli dibināt kontaktus, sadarboties.
 
Vairāk foto šeit.
 
 
Teksts : Zigmārs Ungurs
Foto:  Anita Grahoļska

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas