Search form

23.08.2016

Drukāt

Valmieras “Tālavai” jaunu talantu un sponsoru netrūka

13. – 14. augustā Valmieras tuvumā, Rubenes „Pilskalnos” notika kārtējās Nedzirdīgo vasaras sporta spēles, kuras rīkoja SK „Tālavas NS”. Šogad sporta spēles notika sesto gadu pēc kārtas.


Spēlēs piedalījās 8 komandas, katrā komandā 3 dalībnieki – divi vīrieši un viena sieviete. Kopumā tās apmeklēja vairāk nekā 40 cilvēku. Sestdiena bija ļoti apmākusies, nācās visu dienu būt stiprā lietū. Taču tas nekādi neaizkavēja šī pasākuma norisi.

Šogad spēļu dalībnieku vidū pārsvarā bija jaunieši,  no kuriem daudzi piedalījās pirmo reizi. Savukārt, visvecākais sporta spēļu dalībnieks bija Vladimirs Lagunovs.

Mums ir ar ko lepoties

 Komandas bija ļoti spēcīgas, to sastāvs ļoti veiksmīgi saliedējies. Liels prieks par to, ka izdevās atklāt jaunus talantus – Valteru Rutko, Robertu Immuru, Kristeru Lānu. Roberts Immurs, visjaunākais sporta spēļu dalībnieks, uzrādīja labu sniegumu volejbolā; Valters savukārt –  basketbolā un futbolā. Ar šiem abiem jauniešiem, cerams, izveidosies veiksmīga sadarbība dalībai vietējās un starptautiskajās sacensībās. Var redzēt, ka katru gadu nedzirdīgie jaunieši aizvien kvalitatīvāk spēlē volejbolu, basketbolu.

 To parādīja  sacensību rezultāti pēc divu dienu spēkošanās. Pirmajā dienā bija volejbola sacensības, kā arī basketbola un futbola soda metieni. Otrajā dienā notika veiklības stafete, kurā komandas uzrādīja izcilu sadarbības prasmi.

Pēc sīvas cīņas kopvērtējumā

I vietu trešo gadu pēc kārtas ieguva komanda „Original” (Māra Kursīte, Kārlis Valdmanis, Jānis Beitiks)

II vietā „Adidas” (Franciska Ješila, Miks Auželis, Valters Rutko)

III vietā palika „NB” (Līga Ciplakova, Vladimirs Lagunovs, Ints Skudra).

 Atsevišķi tika apbalvoti veiklības stafetes dalībnieki, un viņi to bija pelnījuši, jo stafetes sarežģītība prasīja  labu fizisko izturību un komandas sadarbības teicamas prasmes. Uzvarēja  “CCCP” (Ivo Mostovs, Ieva Beitika, Jānis Skudra).

Daudz atbalstītāju un balvu

Visi dalībnieki bija patīkami pārsteigti ar balvām no mūsu atbalstītājiem. Šogad mūsu sporta spēles atbalstīja „Liepkalni” ar spēka maizi, kas dalībniekiem ļaus smelties spēku nākamajām sacensībām; “Valpro”ar krekliņiem, jaciņām, kas pasargās no vēja un saules, „Valmiermuižas alus”;kas veldzēs slāpes, „Latvijas valsts meži" ar flīsa jaciņām un krekliņiem, kuri parūpēsies par siltumu vienalga kur, vienalga kad. “Narvesen”, kura parūpējās, lai sportiskas aktivitātes vienmēr būtu pa rokai, nodrošino bumbas un citus labumus. Kā arī paldies veikalam “Maxima”.

Sacensību otro dienu ar stafetes skrējieniem palīdzēja izveidot „Eži” un Valmieras pilsētas pašvaldība, kura vienmēr atbalsta SK „Tālavas NS” darbību. Īpaši liels paldies arī “Rimi” par atbalstu SK “Tālavas NS” 2016. gada pasākumos!

Pateicamies arī visām labajām fejām un burvjiem, kuri palīdzēja organizēt sacensības, strādāja par tiesnešiem, rūpējās par to, lai sportistiem nekas netrūktu sekmīgiem startiem šajās spēlēs. Uz tikšanos nākošgad 5. un 6. augustā!

 

Teksts: Igors Kurzenkovs     
Foto: Sanita Rurāne


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas