Search form

19.12.2016

Drukāt

Kuldīgas RB decembrī: dzīvo un darbojas svētku noskaņās

Decembris ir svētku, jaunu cerību un gaidu mēnesis. Tāpēc kuldīdznieki decembri sāka 10. decembrī ar svinībām pasākumā „Brieduma diena”, uz kuru tika ielūgti vecākās paaudzes biedri.


 Mūsu mērķis bija – viņiem pateikt paldies  par ieguldījumu biedrības pastāvēšanā, dalību pasākumos un lielo atsaucību mākslinieciskās pašdarbības aktivitātēs, kā arī sniegt jauku kopbūšanas brīdi, radot vispārēju pirmssvētku noskaņu.

 Atklāšanas runā galvenais uzsvars tika likts nevis uz vārdu „vecums”, bet gan vārdiem „pieredze”, „dzīves gudrība”, „zināšanas”. Katrs apmeklētājs saņēma nelieu Ziemassvētku dāvaniņu, kas tika izlozētas „Laimes akā”. Pēcpusdiena aizritēja pie skaisti klāta svētku galda, piedaloties jautrās sarunās, un dažādās atrakcijās.

13.decembrī „Sieviešu kubiņš” dalībnieki atkal tikās, lai dalītos ar dažādām interesantām receptēm. Šoreiz tēma - Ziemassvētku ēdienu receptes. Dalībnieki galdā lika gan tradicionālos Ziemassvētku ēdienus kā šķovēti kāposti, zirņi ar speķi un cūku pupas, gan ko neierastu kā mandarīnu – burkānu salātus, dzērveņu – brokoļu salātus u.c.

No saldajiem ēdieniem varēja nogaršot saldās biezpiena mājiņas, piparkūku kārtojumu, saldo šokolādes desu jeb saldo bruneti, cukurotas cidonijas šķēles utt. Nākamā klubiņa biedru tikšanās būs jau 2017.gadā, tāpēc mūsu biedri novēl visai lielajai LNS saimei bagātiem piedzīvojumiem un interesantām garšām piesātinātu Jauno Ugunīgā Gaiļa gadu!

 

Teksts: Žanete Špakare
Foto: no Kuldīgas biedrības arhīva

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas