Search form

06.08.2018

Drukāt

Kuldīgā – airēšanas sacensības, stafetes un “švammes kaujas” +30

Šā gada 28. – 29. jūlijā atpūtas kompleksā "Polīši" notika ikgadējais aktīvās atpūtas un sporta pasākums "Kuldīgas tūrists 2018". Šīs sacensības ar panākumiem kuldīdznieki rīko jau kopš 2010. gada, jo dalībnieku atsaucība ar katru kļūst arvien lielāka.


 Pavisam šogad piedalījās 23 komandas. Dalībnieku un skatītāju kopskaits ap 130 cilvēku. Pirmajā dienā komandām bija jāmērojas spēkiem un veiklībā divās dienas stafetēs un airēšanas sacensībās, bet  otrajā dienā notika "švammes kaujas".

 Pirmā diena visiem dalībniekiem prasīja daudz spēka, jo gaisa temperatūra bija virs +30 grādiem. Izpildīt visus stafetes uzdevumus šādā karstumā nebija viegli. Labi, ka starplaikos dalībnieki varēja veldzēties turpat esošajā dīķī.

Vakarā gan sportisti, gan skatītāji varēja iekļauties kopīgā sacensībā, lai iegūtu galveno balvu – suvenīrkrūzīti ar Kuldīgas pilsētas skaistākiem skatiem. Par vakara sacensību uzvarētāju kļuva Dārta Elizabete Zariņa.

Otrā diena dalībniekus pārsteidza ar radikāli pretēju laiku –  stiprām lietusgāzēm. Tomēr šādi laikapstākļi nebija par šķērsli, lai sacensības turpinātu.

Pēc abu dienu kopā saskaitītajiem punktiem par pirmās vietas ieguvēju kļuva komanda "Asari" (Andris Žurakovskis un Jekaterina Jasinska - Volkova), otrā vietā "Bacpack Kid" (Raivis Gončaruks un Madara Zēmele), bet godpilno trešo vietu izcīnīja mājinieku komanda “DRIFT” (Mārtiņš Vēzis un Iluta Līdeka).

Balvās dalībnieki saņēma diplomus, šampanieti un dāvanu kartes no SIA "Rimi Latvia". Lielu paldies LNS Kuldīgas RB saka uzņēmuma SIA "Saules ieleja 3" vadītājai Larisai Ostrovskai par gardajām smalkmaizītēm, kuras cepa mūsu pašu biedrības vadītāja Raimonda Tabaka.

 Paldies Kuldīgas sporta skolas organizatorei Initai Šneiderei par sporta inventāru, paldies visiem Kuldīgas RB tiesnešiem, kuri divas dienas cītīgi strādāja, lai pasākums izdotos: Ligitai Liepiņai, Vilmai Gregorei, Valteram Gārnim, Armandam Hildebrantam, Vilhelmīnei Vicinskai, Intai Kadeģei, Žanetei Škaparei.

Visu pasākumu video un bildēs iemūžināja Juris Ozoliņš. Daļa no tam nepieciešamajiem līdzekļiem (200 EUR) iegūti, Kuldīgas RB piedaloties sava novada Domes izsludinātajā projektu konkursā par finansiālo atbalstu biedrību darbības nodrošināšanai, sporta pasākumiem, individuālajiem sportistiem un klubiem 2018. gadā

Vairāk foto šeit.

 

Teksts: Žanete Škapare
Foto: Juris Ozoliņš, Janīna Birģele, Sandris Liepiņš


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas