Search form

11.09.2018

Drukāt

Par projekta nodarbībām augustā!

Photo


7. augusta rokdarbu nodarbībās daži no sanākušiem biedriem turpināja šūt baltos priekšautus. Darbs tomēr neiet tik raiti uz priekšu, jo neesam profesionāles. Tad nu cits citai palīdzam, izrunājam, kā būtu labāk, lai mūsu darinājumi izskatītos pievilcīgi un izdotos labāk.

 

9. augusta kulinārijas nodarbībās gatavojām kabaču laiviņas, pildītas ar malto gaļu. Mūsu dārzos aug visādi labumi, no kuriem var pagatavot dažādus gardus un veselīgus ēdienus, un, lūk, šis mūsu izvēlētais bija viens no tiem. Izgrebām kabaču vidu, sapildījām ar malto gaļu un – krāsnī iekšā! Vēl tikai jāuzrīvē pa virsu mazliet siera – mmm, kāds vēderam prieks… Sanāca garšīgs un pēc skata brīnišķīgs rudenīgu krāsu salikums uz šķīvja.

21. augustā atkal darbojāmies ar vēl nepabeigtajiem baltajiem priekšautiem. Prieks, ka nodarbībā piedalījās arī vienīgais jau agrāk minētais vīrietis, kurš aktīvi palīdzēja mūsu dāmām, ņemot vērā pamācības, lai nekļūdītos. Vēl tikai mazliet jāpacenšas visiem, un priekšautus būsim pabeiguši, varēsim ķerties pie citiem rokdarbiem.

23. augusta konditorejas nodarbībās gatavojām smilšu mīklas ābolkūku. Tagad ir īstais laiks izmantot ābolus dažādos ēdienos, un tas izrādījās tik vienkārši un ātri! Tika nomazgāti un sagriezti āboli, rūpīgi izmīcīta mīkla. Uh, kā mums patika mīcīt mīklu, gluži kā bērnībā plastilīnu... Noformējām to ar āboliem un likām cepeškrāsnī.

Kamēr cepās ābolu gardums, izmēģinājām jauno blenderi un uztaisījām garšīgu smūtiju! Tas ir tik vienkārši – mellenes, āboli, banāns, piens un piparmētras. Vai jūtat šo garšu savā mutē? Pagatavo šo smūtiju arī tu pats!

 

 

Projektu “Lai staro dzīvesprieks mūsu Liepājā!” finansē Liepājas pilsētas pašvaldība un līdzfinansē LNS sadarbības partneris SIA “LNS Rehabilitācijas centrs”.

 

Rakstu sagatavoja: projekta brīvprātīgā Ilze Jaunzeme
Foto: Ilze Jaunzeme


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas